Каталог матеріалів

Урок №20 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за О. Шиян - Харчування і здоров’я.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Шиян О. І., Волощенко О. В., Дяків В. Г., Козак О. П., Седоченко А. Б. для 5 класу за програмою НУШ (2022-2023 н.р.).

Урок №020. Харчування і здоров’я.

Мета: продовжити вчити дітей основних правил харчування і приготування їжі. Розширити знання дітей про культуру і традиції харчування. Виховувати навички культури і гігієни правильного харчування.

Очікувані результати: учень пригадує, що корисного для свого здоров’я зробили учні впродовж минулого дня; розмірковує над тим, як правильно харчуватися, як знайти потрібний баланс (співвідношення) їжі, щоб не нашкодити здоров’ю, а покращити його; обирає продукти харчування, які приносять задоволення і користь для здоров’я; знає, що таке харчові звички; аналізує “тарілку здорового харчування”; використовує перевірену інформацію для прийняття рішення щодо вибору повсякденної поведінки, зокрема харчування, на користь здоров’я; складає прості поради для правильної харчової поведінки.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Психологічне налаштування на урок. Вправа «Очікування від подорожі».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Вправа «Відкритий мікрофон».

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 5. Робота з підручником.

Слайд 6. Ознайомся з результатами дослідження на сайті Міністерства охорони здоров’я України.

Слайд 7. Багато людей мають захворювання, пов’язані з тим, які продукти і в якій кількості вони вживають. Прочитай і доповни перелік.

Слайд 8. Рухлива вправа для очей.

Слайд 9. Пограйте у гру “Гірлянда здоров’я”. Станьте в коло та візьміться за руки. По черзі називайте, що корисного для свого здоров’я ви зробили вчора.

Слайд 10. Вправа «Трибуна думок».

Слайд 11. Словникова робота.

Слайд 12. Розглянь “Тарілку здорового харчування”. Придумай три запитання за змістом плаката. Постав їх однокласникам та однокласницям і послухай відповіді.

Слайд 13. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 14. Вчителька попросила дітей розповісти про свої харчові звички. Прочитай, як відповіли п’ятикласники та п’ятикласниці.

Слайд 15. Словникова робота.

Слайд 16. Поради дієтологів та нутриціологів.

Слайд 17. Віднови прислів’я. Поясни зміст кожного з них.

Слайд 18. Інтерактивна вправа.

Підсумок

Слайд 19. Домашнє завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні