Каталог матеріалів

Урок №20 для 4 класу з музичного мистецтва за Масол Л.М. - Франція та Англія-країни палаців, театрів, музеїв (продовження). Динаміка. Екранізація. Гаррі Грегсон – Вільямс.

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол»

Урок №20. Франція та Англія - країни палаців, театрів, музеїв (продовження). Динаміка. Екранізація. Гаррі Грегсон-Вільямс. Музика з к/ф «Хроніки Нарнії». Джон Вільямс. Музика з к/ф «Гаррі Поттер і філософський камінь». Виконання «Хлоп! Хлоп!» Англійська пісня гра

Мета: вчити учнів уважно слухати музичні твори вміти характеризувати їх; взаємовплив і взаємозбагачення музики різних народів. Розвивати предметні та міжпредметні компетентності учнів, збагачувати їхній музичний та загальний кругозір, слуховий досвід, вчити аналізувати музичні твори, визначати національні особливості музики різних народів. Засобами музичного мистецтва здійснювати полікультурне виховання учнів, формувати поважне ставлення до культур інших народів.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3-4. Слово вчителя.

Слайд5. Гаррі Грегсон-Вільямс. Музика з к/ф «Хроніки Нарнії».

Слайд6. Джон Вільямс. Музика з к/ф «Гаррі Поттер і філософський камінь» (фрагменти).

Слайд7. Які картини чи події ти уявляєш, слухаючи музику?

Слайд8. Обери слова-характеристики музики.

Слайд9. Запам’ятай.

Слайд10. Фізкультхвилинка.

Слайд11. Розучимо текст англійської пісні-гри «Хлоп! Хлоп!».

Слайд12. Виконання пісні «Хлоп! Хлоп!».

Слайд13. Робота в групах. Виконайте пісню каноном. Дотримуйтеся правил співу в ансамблі. Оберіть диригента. Разом із друзями виконайте пісню за його вказівками.

Слайд14. Простукай ритм. Він рівномірний чи пунктирний? Поясни. Поімпровізуй (ритм, мелодія) з динамікою виконання.

Слайд15. Сила звучання в музиці – динаміка позначається.

Слайд16. Руханка «Сlap your hands».

Слайд17. Подивись парад оркестрів з волинок і барабанів у Шотландії, яка входить до Великої Британії. Зверни увагу на національні костюми виконавців.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні