Каталог матеріалів

Урок №20 інтегрованого курсу "Здоров’я, безпека та добробут" для 7 класу. Автори: Воронцова Т. В. та ін. - Біологічні ритми і здоров’я.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Шиян О. І., Волощенко О. В., Дяків В. Г., Козак О. П., Седоченко А. Б.

Урок №20. Біологічні ритми і здоров’я.

Мета: ознайомити учнів із поняттям біологічних ритмів та їх видами (циркадні, ультрадіанні, інфрадіанні).

Розкрити взаємозв’язок між біологічними ритмами й функціонуванням організму.

Пояснити значення дотримання режиму дня для збереження фізичного та психічного здоров’я.

Розвивальна мета:

Розвивати вміння аналізувати вплив порушення біологічних ритмів на стан здоров’я.

Формувати навички планування часу для підтримки гармонійного функціонування організму.

Розвивати критичне мислення при аналізі інформації про здоровий спосіб життя.

Виховна мета:

Виховувати відповідальне ставлення до дотримання режиму дня.

Формувати усвідомлення важливості балансу між роботою, відпочинком і фізичною активністю.

Сприяти розвитку здорового способу життя через розуміння біологічних процесів.

Очікуванні результати: після уроку учні зможуть:

Пояснити, що таке біологічні ритми та які вони бувають.

Характеризувати вплив біологічних ритмів на здоров’я людини.

Аналізувати наслідки порушення режиму дня та впливу неправильного харчування, недостатнього сну чи стресу.

Складати рекомендації для підтримання гармонійних біологічних ритмів.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Слово вчителя.

Слайд4-6. Запам’ятай.

Слайд7. Online завдання.

Слайд8. Слово вчителя.

Слайд9. Робота з підручником.

Слайд10. Слово вчителя.

Слайд11. Більш як 300 фізіологічних процесів в організмі людини підпорядковуються добовому ритму.

Слайд12. Пороздумуймо.

Слайд13. Об'єднайтесь у пари.

Слайд14. Робота з підручником.

Слайд15. Довідничок.

Слайд16. Робота з підручником.

Слайд17. Дай відповіді на запитання.

Слайд18. Розгляньте та обговоріть піраміду відпочинку.

Слайд19. Гімнастика для очей.

Слайд20-22. Як розпланувати свій час.

Слайд23-26. Прийом тайм – менеджменту.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд27. Домашнє завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні