Каталог матеріалів

Урок №20 для 1 класу з образотворчого мистецтва за Л. Масол - Балет-казка

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол, О.В. Гайдамака, О.М. Колотило»

Урок №20 Балет-казка

Грим. Теплі та холодні кольори (повторення).

ХТД: «Веселі гноми» (фломастери чи акварель). Варіант 1 - перетворюємо вивчені літери. Варіант 2 – перетворюємо кольорові плями.

Мета: допомогти учням опанувати навички зображення на площині; вчити знаходити асоціації в плямі; формувати у дітей вміння вільно фантазувати; розвивати творчу уяву, знаходити нестандартні рішення; розвивати дрібну моторику руки; розвивати творчі здібності учнів, спостережливість.

Очікувані результати: здобувач освіти сприймає твори різних видів мистецтва; висловлює свої враження, добираючи із запропонованих слів характеристики, співзвучні з власними емоціями; порівнює образи гномів у різних видах мистецтва; створює образи, виражаючи задумане у графіці, живописі.

Формування ключових компетентностей:

вільне володіння державною мовою:  усного висловлювання своїх вражень від мистецтва; за допомогою коментування дорослого й оцінювання власної художньо-творчої діяльності;

екологічної: спостереження, дослідження та явищ природи засобами мистецтва;

навчання впродовж життя: формування уміння визначати власні художні інтереси, прагнення доцільно використовувати свій час для творення мистецтва;

громадянської та соціальної: співпраці з іншими, використання мистецтва для отримання задоволення (впливу на власний емоційний стан).

Обладнання: мультимедійний комплект, акварельні фарби, баночка для води, палітра, фломастери.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Прослухайте вірш та налаштуймося на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3-8. Гра «Який колір?»

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд9-10. Слово вчителя

Слайд11. Відгадайте загадку.

Слайд12. Розгляньте грим акторів балету – казки.

Слайд13. Фізкультхвилинка

Слайд10. Як ви гадаєте за допомогою чого створюється диво в театрі?

Практична діяльність учнів

Слайд14-15. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд16. Перетворіть кольорові плями на веселих гномів.

Слайд17. Послідовність виконання

Слайд18. Гімнастика для очей

Слайд19. Продемонструйте власні малюнки.

Підсумок

Слайд20. Пригадайте.

Рефлексія

Слайд21. Рефлексія. Оберіть відповідну цеглинку леґо.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні