Каталог матеріалів

Урок №19 з історії України та всесвітньої історії для 6 класу за І. Щупак, О. Бурлака - Землеробські цивілізації Стародавнього світу

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку вступу до історії України та громадянської освіти з використанням навчального посібника «Історія України Всесвітня історія» (підручник для 6 класу) І. Щупак

Урок №19. Землеробські цивілізації Стародавнього світу

Мета: визначити особливості формування стародавніх цивілізацій, часові й територіальні межі існування цивілізаційних центрів Стародавнього Сходу; проаналізувати джерела з історії стародавніх цивілізацій; розвивати ключові компетентності: спілкування державною мовою; математична компетентність; інформаційно-цифрова компетентність; уміння вчитися впродовж життя; соціальна та громадянська компетентності; розвивати історичну компетентність (хронологічну, просторову, інформаційну, логічну, аксіологічну); виховувати засобами історії інтерес до минулого людства.

Очікувані результати. Після цього уроку учні будуть: знати поняття «цивілізація»; вміти визначати хронологічні й територіальні межі стародавніх цивілізацій Сходу; розуміти значення географічного фактору в розвитку цивілізацій Стародавнього Сходу.

 Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Фронтальна бесіда

Слайд 4. Вправа «Крісло автора»

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 5. Слово вчителя

Слайд 6. Робота з підручником

Слайд 7-8. Робота з картою

Слайд 9. Online завдання

Слайд 10. Робота з термінами і поняттями

Слайд 11. Робота з підручником

Слайд 12. Робота з ілюстраціями

Слайд 13. Гімнастика для очей

Слайд 14-15. Робота в групах

Слайд 16. Практичне завдання. Робота з ілюстраціями

Слайд 17. Робота в парах. Творче завдання

Слайд 18. Вправа «Крісло автора»

Слайд 19. Робота в групах. Творче завдання

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 20. Online завдання

Слайд 21. Фронтальне опитування

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні