Каталог матеріалів

Урок №19 для 4 класу з образотворчого мистецтва за О. Калініченко - Казкові пригоди. Ілюстрація; головне і другорядне в композиції

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №19 Казкові пригоди. Ілюстрація; головне і другорядне в композиції. Створення ескізу обгортки для цукерок «Гуллівер» (акварельні фарби, фломастери) на вертикальному або горизонтальному форматі

Мета: повторити поняття «ілюстрація», «композиція»; правила композиції; вчити правильно виділяти головне та другорядне у композиції; обирати правильне положення паперу згідно сюжету; розвивати естетичний смак, любов до краси, уяву, фантазію. 

Обладнання: мультимедійний комплект, папір, акварельні фарби, фломастери.

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Вправа «Мікрофон».

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд4. Розповідь вчителя.

Слайд5. Перегляньте буктрейлер до книги Дж. Свіфта «Мандри Гуллівера».

Слайд6-7. Розповідь вчителя.

Слайд8. Розгляньте ілюстрації до роману Дж. Свіфта «Пригоди Гуллівера».

Слайд9-10. Розповідь вчителя.

Слайд11. Порівняйте композиції вертикальних і горизонтальних ілюстрацій.

Слайд12-14. Пригадайте правила композиції.

Слайд15. Фізкультхвилинка.

Практична діяльність учнів

Слайд16-17. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд18. Створіть ескіз обгортки для цукерок «Гуллівер» (акварельні фарби, фломастери) на вертикальному або горизонтальному форматі.

Підсумок

Слайд19. Гімнастика для очей.

Слайд20. Продемонструйте власні вироби.

Слайд21. Поясніть, як обраний сюжет вплинув на композицію зображння.

Слайд22. Запропонуйте назви для цукерок за іменами казкових персонажів.

Рефлексія

Слайд23. Рефлексія «В кінотеатрі».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні