Каталог матеріалів

Урок №19 інтегрованого курсу "Здоров’я, безпека та добробут" для 6 класу за О. Шиян - Уміння вчитися. Переваги індивідуального та групового навчання.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Шиян О. І., Волощенко О. В., Дяків В. Г., Козак О. П., Седоченко А. Б. для 6 класу за програмою НУШ

Урок № 19. Уміння вчитися.

Мета: знати, що таке уміння вчитися; розмірковувати над питанням як як пов’язані особистісний розвиток та навчання; розрізняти, які переваги індивідуального та групового навчання; знати, чому важливо шукати додаткові освітні можливості.

Очікувані результати: учень пояснює поняття «навчання», «особистісний розвиток» ; знає, що потрібно робити, щоб подолати невдачі; вміє шукати шляхи для отримання нових знань і вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3. Емоційне налаштування «Екран настрою».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Як пов’язані особистісний розвиток та навчання?

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 5-6. Словникова робота.

Слайд 7. Прочитайте прислів’я. Обговоріть, як вони пов’язані з умінням

учитися та особистісним розвитком. Доведіть, що ці влучні вислови закликають аналізувати, робити висновки, удосконалювати свої вміння та здобувати досвід.

Слайд 8-11. Прочитай діалог Вероніки і вчителя Бориса Івановича.

Слайд 12. Гімнастика для очей.

Слайд 13. Дай відповіді на запитання, спираючись на власний досвід.

Слайд 14. Прочитай висловлювання одного з найкращих баскетболістів

світу.

Слайд 15. Що, на твою думку, допомогло “Летючому Майклу” впоратися

з невдачами й досягти успіху? Що можна додати до переліку?

Слайд 16. Прочитай пояснення і підказки, корисні поради, лайфхаки.

Слайд 17. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 18-19. Прочитай діалог шестикласника Іллі та вчительки Любові Григорівни.

Слайд 20. Поміркуй та обери, що б ти хотів / хотіла робити самостійно,

а що — у групі. Якщо хочеш, додай свій варіант.

Слайд 21-22. Чому важливо шукати додаткові освітні можливості?

Підсумок

Слайд 23. Прочитай пояснення і підказки, корисні поради, лайфхаки.

Слайд 24. Склади мапу думок “Додаткові освітні можливості”.

Слайд 25. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 26. Рефлексія. Вправа «Ранець-м'ясорубка-кошик»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні