Каталог матеріалів

Урок №19 з інтегрованого курсу "Здоров’я, безпека та добробут" для 6 класу за Воронцовою Т. В. - Ухвалення рішень. Протидія соціальному тиску.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Здоров’я, безпека та добробут» з використанням навчального посібника «Здоров’я, безпека та добробут» Т. Воронцова, В. Пономаренко.

Урок №19. Ухвалення рішень. Протидія соціальному тиску.

Мета: пояснити основні етапи ухвалення рішень, розкрити важливість розуміння альтернатив та їхніх наслідків, розглянути поняття соціального тиску та його ролі в ухваленні рішень. Визначення різних форм соціального тиску (груповий, публічний, індивідуальний), розглянути прийоми збереження особистої автономії під час прийняття рішень, приклади ситуацій, коли може виникнути соціальний тиск, тренувати в учнів вміння відмовлятися від неправильних рішень під впливом соціального тиску. Акцентувати на важливості самоаналізу та власних цінностей при прийнятті рішень, залучати учнів до обговорення особистих думок та переконань.

Очікуванні результати: учні мають ясне уявлення про етапи ухвалення рішень та вміти застосовувати їх на практиці, розпізнають ситуації соціального тиску та розуміти його можливі наслідки на ухвалення рішень, розвивають навички протидії соціальному тиску, включаючи вміння відмовлятися від неправильних рішень та встояти за власні переконання, сприяти розвитку критичного мислення учнів, зокрема, вони повинні бути здатні об'єктивно оцінювати альтернативи та приймати обгрунтовані рішення.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Позитивне налаштування на урок.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Слово вчителя.

Слайд5. За малюнками розкажи, які слід приймати рішення. Коли легше було це зробити.

Слайд6. Оціни вчинки дітей. Чи обдумували вони свої рішення.

Слайд7. Види рішень.

Слайд8. Online завдання.

Слайд9. Слово вчителя.

Слайд10. Розгляньте схему. Обговоріть.

Слайд11. Робота з підручником.

Слайд12. Гімнастика для очей.

Слайд13-14. «Кроки» ухвалення рішень.

Слайд15. Групова робота.

Слайд16. Запам’ятай.

Слайд17. Вправа «Трибуна думок»

Слайд18. На яких малюнках діти ухвалили правильне рішення.

Слайд19. Робота з підручником.

Слайд20-21. Ситуативна вправа.

Слайд22. Для роздумів.

Слайд23. Робота з підручником

Слайд24. Слово вчителя

Слайд25. Слово вчителя

Слайд26. Що є фактом, а що — судженням.

Слайд27. Вправа «Трибуна думок»

Слайд28. Слово вчителя

Слайд29. Використання потреб людини для реклами

Слайд30. Розглянь плакати. Який плакат справив на тебе найбільше враження? Чому?

Слайд31. Розкажи

Слайд32. Словничок

Слайд33. Робота з підручником

Слайд34. Вправа «Трибуна думок»

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд35. Домашнє завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні