Каталог матеріалів

Урок №19 з образотворчого мистецтва для 7 класу. Л. Масол, О. Калініченко - Графічний дизайн

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Масол, О. Калініченко»

Урок №19. Графічний дизайн

Сфери графічного дизайну.

ХТД: Варіант 1. Розробка етикетки для пляшки з мінеральною водою українського виробництва (акварель, фломастери).

Варіант 2. Розробка кількох піктограм для магазину спортивних товарів (кольорові олівці, маркери)

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект, графічні матеріали.

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Обговоріть.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4-13. Слово вчителя

Слайд14. Обговоріть.

Слайд15. Проаналізуйте, за якими ознаками піктограми поєднані в окремі групи.

Слайд16. Візуальна грамота

Слайд17-18. Слово вчителя

Слайд19. Обговоріть.

Слайд20-25. Слово вчителя

Слайд26. Гімнастика для очей

Практична діяльність учнів

Слайд27. Варіант 1. Розробіть етикетку для пляшки з мінеральною водою українського виробництва (акварель, фломастери).

Слайд28. Варіант 2. Розробіть кілька піктограм для магазину спортивних товарів (кольорові олівці, маркери).

Слайд29. Послідовність виконання

Слайд30. Продемонструйте власні роботи.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд31-33. Мистецька скарбничка

Слайд34. Узагальнюємо, аргументуємо, систематизуємо

Підсумок

Слайд35. Самостійне дослідження, медіапошук

Слайд36. Фантазуємо, експериментуємо, діємо

Рефлексія

Слайд37. Оцініть роботу за допомогою фразеологізмів

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні