Каталог матеріалів

Урок №18 з музичного мистецтва для 2 класу за Масол, Л. М. - Зимові захоплення і спорт Характер, настрій в музиці

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол, О.В. Гайдамака, О.М. Колотило»

Урок №18. Зимові захоплення і спорт

Характер, настрій в музиці

СММ: В. Косенко. Скакалка.

ХТД: Музика В. Сороки, вірші Р. Обшарської «Спортивна зима»

Мета: актуалізувати знання учнів про ритм і темп, довгі та короткі тривалості музичних звуків, співставити отримані знання із відображенням рухів, сприяти розвитку музичних здібностей, вокально-хорових навичок, психічних процесів, сприяти вихованню любові до музики, природи, естетичного ставлення до світу.

Очікувані результати: здобувач освіти визначає ритм і темп у музичномув творі; розрізняє довгі та короткі тривалості музичних звуків; вміє висловлювати власні музичні враження від прослуханого твору, виразно виконує пісні під супровід інструмента і фонограми; знає правила співу; бере участь в обговоренні творів мистецтва.

Формування ключових компетентностей:

екологічної: спостереження, дослідження і відтворення довкілля та явищ природи засобами мистецтва;

уміння вчитися: формування уміння визначати власні художні інтереси, досягнення і потреби; прагнення доцільно використовувати свій час для пізнання, сприймання, творення мистецтва;

громадянської та соціальної: співпраці з іншими, використання мистецтва для отримання задоволення (впливу на власний емоційний стан).

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш і налаштуйтесь на роботу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3-4. Дайте відповіді на запитання.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд5. Слово вчителя

Слайд6-12. Бесіда на тему «Зима – прекрасна пора року!»

Слайд13-14. Слово вчителя

Слайд15. Дайте відповіді на запитання.

Слайд16. Визначте на ілюстраціях спортивні захоплення Лясольки й Барвика.

Слайд17. Рухлива вправа

Слайд18. Послухайте: В. Косенко. Скакалка.

Слайд19. Дайте відповіді на запитання.

Слайд20. Фізкультхвилинка.

Слайд21. Послухайте пісню «Спортивна зима». Музика В. Сороки, вірші Р. Обшарської

Слайд22. Знайдіть у нотному записі пісні тривалості нот і пауз, які ви знаєте.

Слайд23. Розучуємо текст пісні «Спортивна зима».

Слайд24. Виконання пісні «Спортивна зима»

Слайд25. Гімнастика для очей

Слайд26. Слово вчителя

Слайд27. Виконайте «Танці-зігріванці», рухаючись під музику.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Слайд28. На дозвіллі …

Рефлексія

Слайд29. Покажи цеглинкою LEGO з яким настроєм ти завершуєш урок

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні