Каталог матеріалів

Урок №18 для 4 класу з музичного мистецтва за О. Калініченко - У сніговому королівстві. Балет.Слухання: О. Шимко. «Принц і принцеса, розбійники», «У палаці Снігової королеви»

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «О. Калініченко, Л. Аристова»

Урок №18. У сніговому королівстві. Балет. Слухання: О. Шимко. «Принц і принцеса, розбійники», «У палаці Снігової королеви» (із балету «Снігова королева»)М/ф «Балерина» (фрагменти). Виконання пісні «Диво-місто Навпаки» ( Музика Ю. Шевченка Cлова Ф. Млинченка).

Мета: навчати учнів визначати особливості емоційного змісту, засоби музичної виразності, що відіграють вирішальну роль у створенні музичних образів; продовжити формувати в учнів зорово-слухове сприйняття; дати визначення поняття «балет». Пригадати з учнями що таке балетна вистава. Розвивати вміння висловлювати словесно свої враження від почутої музики та побаченого танцю. Розвивати творчі здібності учнів. Прищеплювати, учням любов до музики, пісні, творчої праці; прищеплювати бажання навчатися.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3-4. Слово вчителя.

Слайд5. О. Шимко. «Принц і принцеса, розбійники».

Слайд6. «У палаці Снігової королеви» (з балету «Снігова королева»).

Слайд7. Як музика передає характер принца і принцеси?

Слайд8. М/ф «Балерина» (фрагмент).

Слайд9. Поміркуй, чи легко стати балериною.

Слайд10. Фізкультхвилинка.

Слайд11-13. Пригадаємо текст «Диво-місто Навпаки».

Слайд14. Виконання пісні «Диво-місто Навпаки».

Слайд15. Пограємо у палаці Снігової королеви зі сніжинками. Виріж із паперу сніжинку. Прикріпи до неї нитку. Тримай нитку і дмухай на сніжинку з різною силою подиху під музику. Пограй у гру «Контрасти». Створюй ланцюжок із динамічними відтінками і дмухай на сніжинку з відповідною силою.

Слайд16. Виконайте в ансамблі ритмічний супровід до танцю розбійників. Додайте ще інструменти та імпровізуйте. Оберіть соліста чи солістку, які будуть імпровізувати.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні