Каталог матеріалів

Урок №18 інтегрованого курсу "Пізнаємо природу" для 6 класу за Д. Бідою - Що таке чисті речовини та суміші.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Пізнаємо природу» за підручником «Пізнаємо природу». Автор Д. Біда (2023)

Урок №18. Що таке чисті речовини та суміші.

Мета: вивчити основні поняття та властивості чистих речовин та сумішей, розуміння їхнього значення та застосування у повсякденному житті та науці, вчити розрізняти поняття "чиста речовина" та "суміш", дати розуміти, що чиста речовина складається з одного виду частинок, тоді як суміш містить кілька видів частинок, визначати приклади чистих речовин і сумішей у повсякденному житті, описувати властивості чистих речовин і сумішей, такі як точка плавлення, точка кипіння, кольори, текстури та інші

Очікуванні результати: учні здатні визначити, що таке чиста речовина, яка складається з одного виду частинок, і що таке суміш, яка містить різні види частинок, вміють наводити приклади чистих речовин і сумішей: наводять конкретні приклади чистих речовин і сумішей з їхнього навколишнього середовища, знають основні властивості чистих речовин, такі як точка плавлення і точка кипіння, і вміють їх пояснити.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Слово вчителя.

Слайд5-7. Запам’ятай.

Слайд8. Назви суміші. Доповни власними прикладами.

Слайд9. Робота з підручником.

Слайд10. Вправа «Трибуна думок»

Слайд11. Запам’ятай.

Слайд12. Цікаво знати.

Слайд13. Слово вчителя.

Слайд14. Словничок.

Слайд15. Вироби з металів і сплавів.

Слайд16. Слово вчителя.

Слайд17. Робота з підручником.

Слайд18. Запам’ятай.

Слайд19. Розділення сумішей фільтруванням.

Слайд20. Гімнастика для очей.

Слайд21. Відстоювання.

Слайд22. Слово вчителя.

Слайд23. Золотошукачі відділяють пісок і золото методом вимивання: суміш розкручують у посудині, вода захоплює пісок, а золото осідає на дні.

Слайд24. Слово вчителя.

Слайд25. Розділення суміші випарюванням.

Слайд26. Робота з підручником.

Слайд27. Розділення суміші за допомогою магніту.

Слайд28. Розділення суміші кухонної солі і води.

Слайд29. Розділення суміші олії і води.

Слайд30. Розділення суміші піску і води.

Слайд31. Висновок.

Слайд32. Вправа «Трибуна думок»

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд33. Домашнє завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні