Каталог матеріалів

Урок №18 з образотворчого мистецтва для 7 класу. Л. Масол, О. Калініченко - Секрети промислового дизайну

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Масол, О. Калініченко»

Урок №18. Секрети промислового дизайну

Сфери промислового дизайну.

До портретної галереї: Петер Беренс.

ХТД: групова робота: творчі майстерні дизайнерів для розробки ескізів дизайну «Музичного центру» (матеріали на вибір)

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект, матеріали на вибір.

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Обговоріть.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4-10. Слово вчителя

Слайд11. Обговоріть.

Слайд12. Проаналізуйте дизайн «музичних» чайників.

Слайд13-15. До портретної галереї

Слайд16-17. Слово вчителя

Слайд18. Розгляньте зображення.

Слайд19-22. Слово вчителя

Слайд23. Гімнастика для очей

Практична діяльність учнів

Слайд24. Робота в групах. Об’єднайтесь у творчі майстерні й розробіть ескізи дизайну для «Музичного центру»: меблі, одяг для співробітників, аксесуари, сувеніри, музичні іграшки тощо (матеріали на вибір).

Слайд25. Послідовність виконання

Слайд26. Продемонструйте власні роботи.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд27-28. Мистецька скарбничка

Слайд29. Узагальнюємо, аргументуємо, систематизуємо

Підсумок

Слайд30. Самостійне дослідження, медіапошук

Слайд31. Фантазуємо, експериментуємо, діємо

Рефлексія

Слайд32. Рефлексія. “Плюс-мінус-цікаво”

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні