Каталог матеріалів

Урок №18 з музичного мистецтва для 7 класу за Л. Кондратовою - Мистецькі поєднання

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Кондратова»

Урок №18. Мистецькі поєднання

СММ: Л. Армстронг. What a Wonderful World. Л. Армстронг. Hello Dolly. Б. Гудман. Sing Sing Sing. Дж. Гершвін. Summertime» (у виконанні Е. Фіцджеральд та Л. Армстронга).

ХДТ: «Зима, красуня біла» (Н. Май)

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Обговоріть.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4. Слово вчителя

Слайд5. Запам’ятайте.

Слайд6-8 Слово вчителя

Слайд9-12. Історія розвитку джазу

Слайд13. Прослухайте: Б. Тіел, Дж. Вайс. «What a Wonderful World» (у виконанні Л. Армстронга).

Слайд14. Прослухайте: Дж. Герман «Hello, Dolly!» (у виконанні

Л. Армстронга).

Слайд15. Обговоріть.

Слайд16-19. Історія розвитку джазу

Слайд20. Прослухайте: Л. Пріма. Композиція «Sing, Sing, Sing» (у виконанні оркестру Б. Гудмена).

Слайд21. Обговоріть.

Слайд22. Гімнастика для очей

Слайд23. Історія розвитку джазу

Слайд24. Прослухайте: слова Д. Гейварда і А. Гершвіна, музика Дж. Гершвіна. «Summertime» (у виконанні Е. Фіцджеральд та Л. Армстронга).

Слайд25. Обговоріть.

Слайд26-27. Історія розвитку джазу

Слайд28-30. Джаз в Україні

Слайд31. Прослухайте: Ігор Хома. Верховина («Медікус»).

Слайд32. Обговоріть.

Слайд33-34. Джаз в Україні

Слайд35. Об’єднайтесь у три групи.

Слайд36. Виконуємо пісню «Зима, красуня біла» (слова і музика Н. Май).

Слайд37. Гра «Джазова імпровізація»

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд38. Узагальнюємо, аргументуємо, систематизуємо

Підсумок

Слайд39. Самостійне дослідження, медіапошук

Рефлексія

Слайд40. Оцініть роботу за допомогою фразеологізмів

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні