Каталог матеріалів

Урок №18 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за Воронцовою Т. В. - Культура емоцій.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Тетяна Воронцова, Володимир Пономаренко, Ірина Лаврентьєва, Олена Хомич для 5 класу за програмою НУШ

Урок №018. Культура емоцій.

Мета: ознайомити учнів з поняттям емоційного благополуччя; дізнаєтесь, як емоції впливають на здоров’я та прийняття рішень; з’ясувати, що таке психологічна рівновага та які існують методи самоконтролю.

Очікувані результати: учні розповідають, які бувають емоції; висловлюють свої почуття в залежності від ситуації; вміють виражати свої емоції під час віртуального спілкування.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3-7. Психологічне налаштування на урок. Вправа - правила уроку «Дай мені 5».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 8. Зворотний зв'язок.

Слайд 9. § 17. Культура емоцій.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 10. Робота з підручником.

Слайд 11. Розгляньте малюнок і назвіть, які емоції приємні, а які — неприємні.

Слайд 12. Робота в групі.

Слайд 13. Гімнастика для очей.

Слайд 14. Робота з підручником.

Слайд 15. Робота в групі.

Слайд 16. Завантажте за QR-кодом картки, роздрукуйте і виріжте їх. Пограйте у гру, щоб потренуватися розпізнавати та прогнозувати свої емоції в різних ситуаціях.

Слайд 17. Завантажте шаблон і почніть вести «Щоденник емоцій». Так ви навчитеся стежити за своїм емоційним станом та з’ясуєте, які події у вас викликають сильні емоції.

Слайд 18. Робота з підручником.

Слайд 19. Гра «Передай маску».

Слайд 20. Гімнастика для очей.

Слайд 21. Вправа «Трибуна думок».

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 22. Робота з підручником.

Слайд 23. Розгляньте схему «Я-повідомлення».

Слайд 24. Робота в групі.

Слайд 25. Робота з підручником.

Слайд 26. Ангеліна зустріла свою подругу, яку давно не бачила. Вони обмінялися контактами, і дівчинка написала їй повідомлення (мал. 56). Скорегуйте повідомлення Ангеліни, щоб зменшити кількість смайликів.

Слайд 27. Перейдіть за QR-кодом і подивіться відео. Обговоріть, як можна бути джерелом позитивних емоцій в інтернеті.

Підсумок

Слайд 28-31. Мозаїка завдань до теми.

Слайд 32. Оцініть свої досягнення.

Слайд 33. Інтерактивна вправа.

Слайд 34. Домашнє завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні