Каталог матеріалів

Урок №18 з історії України та всесвітньої історії для 6 класу за І. Щупак, О. Бурлака - Цивілізаційні центри Стародавнього Сходу в часі і просторі

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку вступу до історії України та громадянської освіти з використанням навчального посібника «Історія України Всесвітня історія» (підручник для 6 класу) І. Щупак

Урок №18. Цивілізаційні центри Стародавнього Сходу в часі і просторі

Мета: визначити особливості формування стародавніх цивілізацій, часові й територіальні межі існування цивілізаційних центрів Стародавнього Сходу; проаналізувати джерела з історії стародавніх цивілізацій; розвивати ключові компетентності: спілкування державною мовою; математична компетентність; інформаційно-цифрова компетентність; уміння вчитися впродовж життя; соціальна та громадянська компетентності; розвивати історичну компетентність (хронологічну, просторову, інформаційну, логічну, аксіологічну); виховувати засобами історії інтерес до минулого людства.

Очікувані результати. Після цього уроку учні будуть: знати поняття «цивілізація»; вміти визначати хронологічні й територіальні межі стародавніх цивілізацій Сходу; розуміти значення географічного фактору в розвитку цивілізацій Стародавнього Сходу.

 Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Фронтальна бесіда

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 4. Слово вчителя

Слайд 5. Фронтальна бесіда

Слайд 6. Робота з термінами і поняттями

Слайд 7. Слово вчителя

Слайд 8. Робота з ілюстраціями

Слайд 9-11. Робота з підручником. Робота в групах

Слайд 12. Вправа «Крісло автора»

Слайд 13. Гімнастика для очей

Слайд 14-15. Робота з ілюстраціями

Слайд 16. Online завдання

Слайд 17. Практичне завдання. Робота в групах

Слайд 18. Робота в парах

Слайд 19. Робота в групах

Слайд 20. Робота в парах. Творче завдання

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 21. Фронтальне опитування

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні