Каталог матеріалів

Урок №18 з історії України для 6 класу. О. Гісем, О. Гісем. - Бронзовий вік на українських землях. Зародження індоєвропейської спільноти

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку історії України та всесвітньої історії з використанням навчального посібника «Історія України Всесвітня історія» (підручник для 6 класу) О. В. Гісем, О. О. Гісем

Урок №18. Бронзовий вік на українських землях. Зародження індоєвропейської спільноти.

Мета: розглянути характерні риси розвитку землеробства та скотарства, спосіб життя носіїв землеробських і скотарських культур за часів енеоліту; охарактеризувати трипільську археологічну культуру; формувати вміння створювати колективні творчі проєкти; розвивати предметні компетентності; виховувати інтерес до історії давнього часу.

Очікувані результати. Після цього уроку учні зможуть: ознайомитися з різними людськими спільнотами, які жили на території України в бронзовий вік; дізнатися, хто такі індоєвропейці та визначати їхні спільні риси; розвивати навички індивідуальної та колективної роботи.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Вправа «Крісло автора».

Слайд 4. Самостійна робота.

Слайд 5. Фронтальна бесіда.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 6. Розповідь вчителя.

Слайд 7. Практична робота.

Слайд 8. Робота з підручником. Письмове завдання.

Слайд 9. Online завдання.

Слайд 10. Розповідь вчителя. Цікаво знати.

Слайд 11. Пошукове завдання.

Слайд 12. Вправа «Крісло автора».

Слайд 13. Гімнастика для очей.

Слайд 14. Робота з підручником. Бесіда.

Слайд 15. Робота з історичним джерелом.

Слайд 16. Гра «Вірю— не вірю».

Слайд 17. Метод «Уявна подорож»

Слайд 18. Вправа «Крісло автора».

Слайд 19. Метод «Два—чотири – усі разом».

Слайд 20.Робота в парах.

Слайд 21. Online завдання.

Слайд 22. Робота в групах.

Слайд 23. Вправа «Крісло автора».

Слайд 24. Письмове завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 25. Гра «Снігова куля».

Слайд 26. Фронтальне опитування.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні