Каталог матеріалів

Урок №171 для 4 класу з математики за С. Скворцовою - Тематична діагностувальна робота № 8

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчально-методичного комплекту «Математика. 4 клас. С.О.Скворцова, О.В. Онопрієнко» (підручник у 2-х частинах; навчальний зошит у 4-х частинах; додаток «Працюю самостійно» у 4-х частинах; методичний супровід для учителя).

Урок № 171. Тематична діагностувальна робота № 8 за розділом «Вимірюємо час. Узагальнюємо вивчене в 4 класі»

Мета: з’ясувати рівень навчальних досягнень учнів — знання і вміння щодо перетворення іменованих чисел, поданих в одиницях виміру часу; виконання дій з складеними іменованими числами, поданими в одиницях виміру часу; виконання письмового множення та ділення багатоцифрових чисел на дво- та трицифрове число; вміння здійснювати перевірку правильності виконання арифметичних дій; розв’язувати прості задачі на обчислення тривалості події; розв’язувати ускладнені рівняння.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5. Рухлива вправа для очей

Слайд 6. Завдання 1. Обведи рівні величини.

Слайд 7-9. Завдання 2. Знайди значення виразів письмово. Виконай перевірку.

Слайд 10. Завдання 3. Виконай дії з іменованими числами.

Слайд 11. Завдання 4. Розв'яжи задачу.

Слайд 12. Завдання 5. Розв'яжи задачу.

Слайд 13. Завдання 6. Два рекламні банери мають форму прямокутників. Виконавши обчислення, запиши в таблицю дані, яких бракує

Слайд 14. Руханка з Олею Поляковою з сайту МОН України.

Слайд 15. Завдання 1. Обведи рівні величини.

Слайд 16-18. Завдання 2. Знайди значення виразів письмово. Виконай перевірку.

Слайд 19. Завдання 3. Виконай дії з іменованими числами.

Слайд 20. Завдання 4. Розв'яжи задачу.

Слайд 21. Завдання 5. Розв'яжи задачу.

Слайд 22. Завдання 6. Дві афіши мають форму прямокутників. Виконавши обчислення, запиши в таблицю дані, яких бракує.

Слайд 23. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Слайд 24. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 25. Завдання для домашньої роботи.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні