Каталог матеріалів

Урок №170 для 5 класу з математики за О. Істер - Розкладання натуральних чисел, більших за тисячу, на прості множники. Логічні задачі.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок № 170. Повторення. Розкладання натуральних чисел, більших за тисячу, на прості множники. Логічні задачі.

Мета: повторити, узагальнити і систематизувати знання з тем: розкладання натуральних чисел, більших за тисячу, на прості множники; логічні задачі; закріпити вміння застосовувати набуті знання у практичній діяльності; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють розв’язувати вправи та приклади з теми.

Тип уроку: повторення, закріплення вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

ВНМ (повторення матеріалу)

Слайд 5 - 13. Повторення навчального матеріалу.

Слайд 14- 15. Рухлива вправа.
Слайд 16. Самостійна робота. (Додаток в матеріалі до уроку)

Слайд 17. Гімнастика для очей.

ДЗ (закріплення вивченого)

Слайд 18. Завдання 1.
1. Розкласти на прості множники число 426.

Із чисел 70 635,48 246, 87 705, 80 568 випишіть ті, що кратні числам 9 і 5.

Слайд 19. Завдання 2.

Андрій ходить до бібліотеки один раз на 3 дні, Борис – один раз на 4 дні, Віктор – один раз на 5 днів. У трьох вони зустрілися в суботу. Коли всі вони знову зустрінуться в бібліотеці наступного разу?

Підсумок

Слайд 20. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 21. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 22. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні