Каталог матеріалів

Урок №17 з історії України для 6 класу. О. Гісем, О. Гісем. - Повсякденне життя населення Месопотамії. Писемність та наукові знання. Релігія та література

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку історії України та всесвітньої історії з використанням навчального посібника «Історія України Всесвітня історія» (підручник для 6 класу) О. В. Гісем, О. О. Гісем

Урок №17. Повсякденне життя населення Месопотамії. Писемність та наукові знання. Релігія та література.

Мета: ознайомити з визначними здобутками релігії та літератури Месопотамії; проаналізувати повсякденне життя населення Месопотамії; розвивати увагу, пам’ять, мислення, уміння аналізувати та робити висновки, висловлювати власні судження; формувати інтерес до вивчення минулого людства.

Очікувані результати. Після цього уроку учні будуть: називати дати, пов’язані з темою уроку; застосовувати та пояснювати на прикладах терміни та поняття; описувати особливості культури Месопотамії; оцінювати науковий внесок давньої цивілізації.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Вправа «Крісло автора».

Слайд 4. Фронтальна бесіда.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 5. Розповідь вчителя.

Слайд 6. Фронтальна бесіда.

Слайд 7. Робота з підручником. Коментоване читання.

Слайд 8. Online завдання

Слайд 9. Робота у групі. Робота зі схемою.

Слайд 10. Проєктне завдання

Слайд 11. Вправа «Крісло автора».

Слайд 12. Робота у групі. Творче завдання.

Слайд 13. Вправа «Крісло автора».

Слайд 14. Гра «Вірю— не вірю».

Слайд 15-16. Фронтальна бесіда.

Слайд 17. Робота з підручником

Слайд 18. Робота в групах

Слайд 19. Розповідь вчителя. Цікаво знати

Слайд 20. Письмове завдання

Слайд 21. Пошукове завдання

Слайд 22. Вправа «Крісло автора».

Слайд 23. Гімнастика для очей.

Слайд 24-25. Фронтальна бесіда.

Слайд 26. Робота з термінами і поняттями.

Слайд 27. Робота з підручником. Письмове завдання.

Слайд 28. Online завдання

Слайд 29. Бесіда.

Слайд 30. Робота з підручником. Бесіда.

Слайд 31. Робота з ілюстраціями.

Слайд 32. Метод «Синтез думок»

Слайд 33. Метод «Два—чотири – усі разом»

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 34. Фронтальне опитування.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні