Каталог матеріалів

Урок №17 для 4 класу з образотворчого мистецтва за Л. Масол - Подорож до Німеччини та Австрії. Створення моделі годинника (техніка за вибором).

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №17 Подорож до Німеччини та Австрії. Створення моделі годинника (техніка за вибором). (Природні матеріали, кольоровий папір)

Мета: познайомити учнів зі зразками мистецтва німецьких та австрійських митців; повторити поняття «форма» та «декор»; розвивати естетичний смак, творчі здібності, уяву, фантазію; формувати культурну компетентність.

Обладнання: мультимедійний комплект, кольоровий папір, картон, ножиці клей, матеріали для оздоблення виробів.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3. Розповідь вчителя.

Слайд4. Дайте відповіді на запитання.

Слайд5. Віртуальна подорож Німеччиною.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд6-7. Розповідь вчителя.

Слайд8. Роздивіться годинникову вежу в місті Мюнхені.

Слайд9. Розгляньте оздоблення стрілок годинника та зображення рухомих фігур.

Слайд10. Пригадайте!

Слайд11. Розгляньте годинники.

Слайд12. Фізкультхвилинка.

Практична діяльність учнів

Слайд13-14. Інструктаж. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва.

Слайд15. Створіть модель годинника (техніка за вибором). Для оздоблення використайте природні матеріали, кольоровий папір.

Слайд16. Послідовність виконання.

Підсумок

Слайд17. Гімнастика для очей.

Слайд18.Продемонструйте власні вироби.

Слайд19. На дозвіллі ….

Слайд20. Знайте більше…

Рефлексія

Слайд21. Рефлексія. Покажіть цеглинкою LEGO з яким настроєм ви завершуєте урок.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні