Каталог матеріалів

Урок №17 з образотворчого мистецтва для 7 класу. Л. Масол, О. Калініченко - Дизайн і його види

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Масол, О. Калініченко»

Урок №17. Дизайн і його види

Поняття дизайн, основні напрями дизайну.

ХТД: Варіант 1. Створення пам’ятного сувеніру джазфесту: виріб на булавці, брелок, значок, скульптурну мініатюру (пластилін, пластика).

Варіант 2. Створення ескізу світлового дизайну сцени для джазового концерту (пастель або кольорова крейда)

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи художніх знань, яка відображає видову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження, до діалогу; розвиток художніх здібностей, креативного мислення; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект, пластилін, інструменти для роботи з пластичними матеріалами.

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Обговоріть.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4-7. Слово вчителя

Слайд8. Поміркуйте.

Слайд9-10. Слово вчителя

Слайд11. Обговоріть.

Слайд12-13. Слово вчителя

Слайд14-16. Порівняйте вироби промислового дизайну. Простежте еволюцію художньої форми.

Слайд17. Слово вчителя

Слайд18. Порівняйте художні засоби виразності рекламних плакатів початку ХХ ст. і сучасного плакату.

Слайд19. Схарактеризуйте дизайн інтерфейсу мобільного телефону.

Слайд20-21. Слово вчителя

Слайд22-27. Візуальна грамота

Слайд28. Гімнастика для очей

Практична діяльність учнів

Слайд29. Варіант 1. Створіть пам’ятний сувенір джазфесту: виріб на булавці, брелок, значок, скульптурну мініатюру (пластилін, пластика).

Слайд30. Варіант 2. Створіть ескіз світлового дизайну сцени для джазового концерту. Для зображення сцени скористайтеся фронтальною перспективою (пастель або кольорова крейда).

Слайд31. Послідовність виконання

Слайд32. Продемонструйте власні роботи.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд33-34. Мистецька скарбничка

Слайд35. Узагальнюємо, аргументуємо, систематизуємо

Підсумок

Слайд36. Самостійне дослідження, медіапошук

Слайд37. Фантазуємо, експериментуємо, діємо

Рефлексія

Слайд38. Оцініть роботу за допомогою фразеологізмів

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні