Каталог матеріалів

Урок №169 для 3 класу з математики за С. Скворцовою - Розв’язуємо задачі геометричного змісту

 «____»___________20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчально-методичного комплекта «Математика. 3 клас. С.О.Скворцова, О.В. Онопрієнко» (підручник у 2-х частинах; навчальний зошит у 4-х частинах; додаток «Працюю самостійно» у 4-х частинах; методичний супровід для учителя).

Урок № 169. Розв’язуємо задачі геометричного змісту

Мета: формувати вміння розв’язувати задачі геометричного змісту, узагальнити й систематизувати знання про геометричні фігури: точку, пряму, промінь, відрізок, кут, ламану, многокутники, круг, коло, прямокутник, квадрат, про позначення геометричних фігур буквами латинського алфавіту; формувати вміння розв’язувати задачі геометричного змісту.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2-3. Емоційне налаштування та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 4. Рухлива вправа для очей

Слайд 5-7. Хвилинка каліграфії.

Слайд 8-9. Завдання 1. Назви геометричні фігури, розкажи про кожну з них.

Слайд 10. Завдання 2. Розглянь малюнки. Назви кожну фігуру, яка не є многокутником. Скільки на малюнку многокутників? Назви кожний.

Слайд 11. Завдання 3. Розглянь малюнки. Назви геометричні фігури. Чим відрізняються квадрати, зображені зліва, від квадратів, зображених справа?

Слайд 12. Завдання 4. Прочитай назви зображених на малюнку фігур.

Слайд 13. Завдання 5. Перевір, чи правильно записали назви всіх прямокутників і квадратів. Який прямокутник називають квадратом?

Слайд 14. Завдання 6. Розглянь малюнок. Назви точки, які належать прямій. Назви точки, які не належать прямій.

Слайд 15. Фізкультхвилинка

Слайд 16. Завдання 7. Розглянь малюнок. Назви точки, які належать кругу. Назви точки, які не належать кругу.

Слайд 17. Завдання 8. Розглянь малюнок. Назви трикутники зі спільною стороною ВС.

Слайд 18. Завдання 9. Розглянь малюнок. Назви фігури, яким належить точка О.

Слайд 19. Фізкультхвилинка.

Слайд 20. Завдання 1. Розглянь рисунок. Виміряй сторони кожного трикутника і зістав їхні довжини. Назви вид кожного трикутника.

Слайд 21. Завдання 2. Знайди на рисунку прямий кут, назви його. Назви види решти кутів.

Слайд 22. Завдання 3. Назви трикутники за видом кутів.

Слайд 23. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Слайд 24. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 25. Пояснення завдань домашньої роботи.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні