Каталог матеріалів

Урок №163 для 3 класу з математики за С. Скворцовою - Розв’язуємо задачі на час

 «____»___________20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчально-методичного комплекта «Математика. 3 клас. С.О.Скворцова, О.В. Онопрієнко» (підручник у 2-х частинах; навчальний зошит у 4-х частинах; додаток «Працюю самостійно» у 4-х частинах; методичний супровід для учителя).

Урок № 163. Розв’язуємо задачі на час

Мета: формувати уявлення про час та його вимірювання, удосконалювати обчислювальні навички позатабличного множення та ділення; актуалізувати знання одиниць вимірювання часу та співвідношення між ними; ознайомити із задачами на час, що містять три компоненти: час початку події, тривалість події, час закінчення події; удосконалювати вміння замінювати складене іменоване число простим, просте — складеним; формувати навички застосування прийомів раціональних обчислень, вміння розв’язувати нерівності зі змінною способом зведення до рівняння.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2-4. Емоційне налаштування та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5. Геометрична хвилинка. Розгляньте рисунок на с. 65 навчального зошита.

Слайд 6. Рухлива вправа для очей

Слайд 7-9. Хвилинка каліграфії.

Слайд 10. Завдання 1. Знайди значення виразів. Запиши результати.

Слайд 11-13. Завдання 2. Прочитай про одиниці вимірювання часу. Яка інформація була для тебе новою?

Слайд 14. Фізкультхвилинка

Слайд 15-17. Завдання 3. Зістав задачі. Чим вони незвичайні? Розв’яжи задачі, користуючись підказками. Доповни короткі записи. Що можна сказати про ці задачі?

Слайд 18. Завдання 4. Заміни складені іменовані числа простими.

Слайд 19. Завдання 5. Заміни прості іменовані числа складеними.

Слайд 20. Завдання 6. Познач смужками на діаграмі, скільки віршів склали діти.

Слайд 21-22. Завдання 7. Розв’яжи задачу.

Слайд 23. Фізкультхвилинка.

Слайд 24-26. Завдання 1. Прочитай про одиниці вимірювання часу. Яка інформація була для тебе новою?

Слайд 27-29. Завдання 2. Розв’яжи задачу. Склади і розв’яжи обернені задачі.

Слайд 30. Завдання 3. Заміни складене іменоване число простим іменованим; просте іменоване — складеним іменованим.

Слайд 31. Завдання 4. Знайди значення виразів

Слайд 32. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Слайд 33-34. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 58. Пояснення завдань домашньої роботи.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні