Каталог матеріалів

Урок №162 для 5 класу з математики за Н. Тарасенковою - Задачі та вправи на знаходження площі, периметра та об’єму фігур.

«____»___________20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор Н.А. Тарасенкова)

Урок № 162. Задачі та вправи на знаходження площі, периметра та об’єму фігур.

Мета: повторити, узагальнити і систематизувати знання з тем на знаходження площі, периметра та об’єму фігур; закріпити вміння застосовувати набуті знання у практичній діяльності; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють розв’язувати вправи та приклади з теми.

Тип уроку: повторення, закріплення вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

ВНМ (повторення матеріалу)

Слайд 5 - 7. Повторення навчального матеріалу.

Слайд 8- 9. Рухлива вправа.
Слайд 10. Самостійна робота. (Додаток в матеріалі до уроку)

Слайд 11. Гімнастика для очей.

ДЗ (закріплення вивченого)

Слайд 12. Завдання 1.
Сторони прямокутника дорівнюють

 8 дм і 10 дм. Знайдіть площу квадрата, периметр якого дорівнює периметру цього прямокутника.

Слайд 13. Завдання 2.

Скрудж Мак Дак вирішив побудувати прямокутний паркан навколо свого банку. Периметр цього паркану дорівнює 224 м. Знайдіть чому дорівнює найбільша сторона цього паркану, якщо відомо, що вона у тричі більша за меншу сторону?

Підсумок

Слайд 14. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 15. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 16. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні