Каталог матеріалів

Урок №160 для 4 класу з математики за С. Скворцовою - Тематична діагностувальна робота

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчально-методичного комплекту «Математика. 4 клас. С.О.Скворцова, О.В. Онопрієнко» (підручник у 2-х частинах; навчальний зошит у 4-х частинах; додаток «Працюю самостійно» у 4-х частинах; методичний супровід для учителя).

Урок № 160. Тематична діагностувальна робота № 7 за розділом «Знаходимо площі фігур. Вивчаємо дроби»

Мета: з’ясувати рівень навчальних досягнень учнів — знання і вміння щодо письмового множенням та діленням на одно- та двоцифрове числа; вміння виконувати арифметичні дії зі складеними іменованими числами; будувати прямокутник за наданими величинами сторін, знаходити його площу та периметр; розв’язувати складені задачі, що містять знаходження дробу від числа; розв’язувати нерівності зі змінними; розв’язувати практично орієнтовані задачі геометричного змісту.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2-4. Емоційне налаштування та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5. Рухлива вправа для очей

Слайд 6. Завдання 1. Познач дробом:

Слайд 7. Завдання 2. Порівняй дроби.

Слайд 8. Завдання 3. Запиши дріб, менший від дробу 11/20.

Слайд 9. Завдання 4. Обведи прямокутник, площа якого становить 12 см².

Слайд 10. Завдання 5. Доповни таблицю, скориставшись формулами периметра й площі прямокутника.

Слайд 11. Завдання 6. Розв'яжи задачу.

Слайд 12. Завдання 7. Накресли прямокутник, довжина однієї з його сторін 5 см, а периметр – 14 см. Яка площа цього прямокутника?

Слайд 13. Руханка з Олею Поляковою з сайту МОН України.

Слайд 14. Завдання 1. Познач дробом:

Слайд 15. Завдання 2. Порівняй дроби.

Слайд 16. Завдання 3. Запиши дріб, менший від дробу 4/17.

Слайд 17. Завдання 4. Обведи прямокутник, площа якого становить 10см².

Слайд 18. Завдання 5. Доповни таблицю, скориставшись формулами периметра й площі прямокутника.

Слайд 19. Завдання 6. Розв'яжи задачу.

Слайд 20. Завдання 7. Накресли прямокутник, довжина однієї з його сторін 6 см, а периметр – 16 см. Яка площа цього прямокутника?

Слайд 21. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Слайд 22. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 23. Завдання для домашньої роботи.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні