Каталог матеріалів

Урок №16 для 2 класу образотворчого мистецтва за Калініченко О. В. - Узагальнення. Підготовка до різдвяно-новорічних свят: виготовлення новорічних листівок, подарунків;

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №16 Узагальнення. Підготовка до різдвяно-новорічних свят: виготовлення новорічних листівок, подарунків; оформлення класної кімнати до Нового року (сніжинки-витинанки, паперові гірлянди та новорічні іграшки)

Мета: ознайомити учнів з історією виникнення новорічної іграшки та процесом її створення у наш час; навчати виготовляти ялинкову прикрасу, дотримуватися безпечних прийомів праці; розвивати творчі здібності учнів, логічне мислення, творчу уяву, художній та естетичний смак, моторику пальців рук та зору, свідоме дотримання правил безпечної праці під час виготовлення виробу; виховувати працелюбність, творчість, почуття прекрасного, потребу проявити себе в різноманітних видах діяльності.

Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, фарби, олівці, фломастери

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Новорічні свята — довгоочікувана пора казок, танців, співів і дарунків. За традицією на зимові свята прикрашають ялинку та оселю

Слайд4. Розгляньте картини, які свята зобразили художники? Який настрій вони викликають?

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

 Слайд5-7. Послухайте вірш та уявіть його

Слайд8. Всі ми чекаємо Нового року, мріємо про ялинку, прикрашену іграшками. А чи знаєте ви, як виникла новорічна кулька?

Слайд9-10. Новорічна іграшка має свою історію

Слайд11. Процес створення скляної новорічної іграшки

Слайд12. Розгляньте новорічний скляний «калейдоскоп» і визначте, на яких прикрасах є орнаменти

Слайд13. Розгляньте світлини. Хто правильно утворив орнамент для ялинкових іграшок?

Слайд14. Фізкультхвилинка

Практична діяльність учнів

Слайд15-16. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд17. Оберіть новорічний сувенір або прикрасу, які ви бажаєте створити. Візьміть для свого виробу потрібні матеріали та інструменти. Дотримуйтесь під час роботи правил техніки безпеки

Слайд18. Послідовність створення новорічної прикраси.

Слайд19. Гімнастика для очей.

Підсумок

Слайд20. Продемонструйте власні вироби

Слайд21. Назвіть свята, до яких приготовані подарунки. Обґрунтуйте свою думку.

Рефлексія

Слайд22. Рефлексія «Загадкові листи»

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні