Каталог матеріалів

Урок №159 для 4 класу з математики за С. Скворцовою - Перевіряємо свої досягнення

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчально-методичного комплекту «Математика. 4 клас. С.О.Скворцова, О.В. Онопрієнко» (підручник у 2-х частинах; навчальний зошит у 4-х частинах; додаток «Працюю самостійно» у 4-х частинах; методичний супровід для учителя).

Урок № 159. Перевіряємо свої досягнення

Мета: з’ясувати рівень навчальних досягнень учнів щодо вміння виконувати письмове додавання і віднімання багатоцифрових чисел, письмове множення та ділення на одно- та двоцифрове числа; виконувати арифметичні дії зі складеними іменованими числами; будувати прямокутник за наданими величинами сторін, знаходити його площу та периметр; розв’язувати складені задачі, що містять знаходження дробу від числа; розв’язувати практично орієнтовані задачі геометричного змісту.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4-5. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 6-7. Узагальнення та систематизація вивченого. Усне опитування.

Слайд 8. Рухлива вправа для очей.

Слайд 9-10. Хвилинка каліграфії.

Слайд 11. Завдання 1. Визнач, зі скількох квадратних плит складається кожний майданчик.

Слайд 12. Завдання 2. Знайди площу кожної фігури.

Слайд 13. Завдання 3. Визнач, яка частина піци залишилася.

Слайд 14. Завдання 4. Максим, Юля, Федір і Єгор вирішили частину накопичених ними грошей витратити на благодійність. Скільки грошей витратила кожна дитина на благодійність?

Слайд 15. Завдання 5. Розв'яжи задачу.

Слайд 16. Фізкультхвилинка.

Слайд 17-18. Завдання. Згадай відповідні правила та знайди:

Слайд 19. Завдання. Накресли два різні прямокутники площею 24 см² кожний. Запиши довжини сторін прямокутників. Накресли квадрат площею 25 см². Запиши довжину сторони квадрата.

Слайд 20. Завдання. Визнач периметр і площу прямокутника, довжина якого дорівнює 12 см, а ширина становить третину від довжини.

Слайд 21. Завдання. Розв’яжи задачу.

Слайд 22. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Слайд 23. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 24. Завдання для домашньої роботи.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні