Каталог матеріалів

Урок №155 для 5 класу з математики за О. Істер - Вправи на всі дії з натуральними числами і десятковими дробами. Самостійна робота № 19.

«____»___________20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок № 155. Вправи на всі дії з натуральними числами і десятковими дробами. Самостійна робота № 19.

Мета: узагальнити і систематизувати знання, вміння і навички, розв’язувати задачі та приклади на всі дії з натуральними числами і десятковими дробами; закріпити вміння застосовувати набуті знання у практичній діяльності; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють розв’язувати задачі та приклади на всі дії з натуральними числами і десятковими дробами.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-6. Математичні приклади.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 7-8. Рухлива вправа.

Слайд 9- 16. Формування вмінь. Виконання задач та вправ 1-4 рівня складності. Самостійна робота №19.

Слайд 17. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 18. Завдання.
Розв’яжіть рівняння:

1) 0,19x + 1,25x = 1,728;

2) 3,45x – 2,05x = 3,15.

Слайд 19. Завдання:

Периметр трикутника дорівнює 18 см. Довжина однієї сторони складає від периметра, а довжина другої — 0,4 від периметра. Знайдіть довжину кожної сторони трикутника.

Слайд 20. Індивідуальна робота.

З одного міста одночасно у протилежних напрямках виїхали дві автівки. Швидкість однієї з них 72 км/год, що складає 0,9 від швидкості іншої. Через скільки годин відстань між автівками становитиме 380 км.

 

Слайд 21. Задачі для найдопитливіших.

Добуток чисел 7,5229 і 13,492 дорівнює а.

Знайдіть добутки чисел:

75,229 і 1,3492;

752,29 і 134,92.

Підсумок

Слайд 22. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 23. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 24. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні