Каталог матеріалів

Урок №153 для 3 класу з математики за С. Скворцовою - Досліджуємо задачі на спільну роботу

 «____»___________20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчально-методичного комплекта «Математика. 3 клас. С.О.Скворцова, О.В. Онопрієнко» (підручник у 2-х частинах; навчальний зошит у 4-х частинах; додаток «Працюю самостійно» у 4-х частинах; методичний супровід для учителя).

Урок № 153. Досліджуємо задачі на спільну роботу

Мета: формувати вміння розв’язувати типові задачі на спільну роботу, формувати навички ділення на двоцифрове число, формувати вміння розв’язувати задачі на спільну роботу; удосконалювати вміння розв’язувати складені задачі на прикладі задач, що містять знаходження частини від числа; формувати навички ділення на двоцифрове число способом добору; актуалізувати спосіб послідовного множення та ділення при обчисленнях із круглими числами, удосконалювати відповідні навички; актуалізувати вміння знаходити значення виразів зі змінною.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2-3. Емоційне налаштування та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 4. Усна лічба. Самостійне виконання завдання № 64 (зошит «Працюю самостійно 4»: с. 19. Знайди значення виразів. Запиши результати.

Слайд 5-6. Усне опитування.

Слайд 7. Рухлива вправа для очей

Слайд 8-10. Хвилинка каліграфії.

Слайд 11-14. Завдання 1. Розв’яжи задачу. Склади та розв’яжи обернені задачі.

Слайд 15. Завдання 2. Зістав задачу з поданою в завданні 1. Чим вони відрізняються? Як ця відмінність вплине на розв’язування? Розв’яжи задачу.

Слайд 16. Фізкультхвилинка.

Слайд 17. Завдання 3. Доповни схему та розв’яжи задачу.

Слайд 18-19. Завдання 2. Знайди значення часток способом добору.

Слайд 20. Рухлива вправа

Слайд 21-22. Завдання 1. Прочитай задачу. Що ти знаєш про такі задачі? За яким планом їх розв’язують? Розв’яжи задачу. Склади та розв’яжи хоча б одну обернену задачу.

Слайд 23-25. Завдання 2. Знайди значення виразів за поданими схемами.

Слайд 26-27. Завдання 3. Знайди значення часток двома способами: послідовним діленням і добором. Який спосіб обчислення зручніший?

Слайд 28. Завдання 4. Виконай ділення на двоцифрове число способом добору.

Слайд 29. Завдання 5. Подай числа 32, 567, 93, 28, 376 у вигляді суми розрядних доданків двома способами за зразком. Зразок: 84 = 80 + 4;

84 = 8 ∙ 10 + 4.

Слайд 30. Завдання 6. Виконай ділення з остачею, перевір результати.

Слайд 31. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Слайд 32-33. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 34. Пояснення завдань домашньої роботи.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні