Каталог матеріалів

Урок №150-152 для 3 класу з математики за Г. Лишенко - Закони ділення без остачі на 2 і на 5. Нерівності. Вправи і задачі на застосування вивчених випадків арифметичних дій.

 «____»___________20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Г. Лишенка»

Урок № 150-152. Закони ділення без остачі на 2 і на 5. Нерівності. Вправи і задачі на застосування вивчених випадків арифметичних дій. Діагностична робота.

Мета: сприяти засвоєнню умінь та навичок учнів ділити з остачею; ознайомити з законами ділення без остачі на 2 і на 5; розвивати обчислювальні навики шляхом розв’язання нерівностей, логічне і критичне мислення, уяву, увагу, спостережливість, вміння аналізувати і робити висновки, навички розв’язування задач на застосування вивчених випадків арифметичних дій; виховувати інтерес до предмета; вміння співпрацювати; виховувати любов до природи і бережливе ставлення до всього живого.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд9. Поміркуй та запам’ятай.

Слайд10-11 Не обчислюючи, визнач, які числа діляться без остачі на 2, а які на 5.

Слайд12-13. Розв’яжи задачу

Слайд14. Яку блок-схему складено до задачі?

Слайд15. Фізкультхвилинка.

Слайд16-18. Поясни, як складено нерівності.

Слайд19. Добери значення змінних, щоб нерівності були істинні.

Слайд20. Обчисли вирази.

Слайд21. Рухлива вправа.

Слайд22. Побудуй.

Слайд23. Дай відповідь на питання.

Слайд24. Не обчислюючи, випиши числа які діляться без остачі на 2, які – на 5.

Слайд25-26. Розв’яжи задачу.

Слайд27. Побудуй.

Слайд28. Над стрілочками постав знаки дії та число, щоб одержати наступне число.

Слайд29. Добери значення змінної, щоб нерівності були істинні.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні