Каталог матеріалів

Урок №15 інтегрованого курсу "Здоров’я, безпека та добробут" для 6 класу за О. Шиян - Вплив реклами на рішення людини. Види реклами.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Шиян О. І., Волощенко О. В., Дяків В. Г., Козак О. П., Седоченко А. Б. для 6 класу за програмою НУШ

Урок № 15. Вплив реклами на рішення людини.

Мета: знати, що таке реклама, як вона впливає на людину; розмірковувати над питанням які можуть бути рекламні гачки і як вони впливають на людей; розрізняти, які є види реклами; знають, що таке добра реклама.

Очікувані результати: учень пояснює поняття «об¢єкт»; знає, як не потрапити на рекламні гачки; вміє обирати правильну рекламу.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3. Емоційне налаштування «Екран настрою».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Що таке реклама, як вона впливає на людину?

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 5. Як ви вважаєте, наскільки рекламні повідомлення можуть

впливати на думки та дії людей щодо добробуту, здоров‘я та

безпеки?

Слайд 6. Словникова робота.

Слайд 7. Аліна записувала основні тези рекламних повідомлень та власні

коментарі щодо них. Встанови відповідність між повідомленнями та коментарями. Обґрунтуй свій вибір

Слайд 8. З якою метою могли розмістити кожне з цих повідомлень?

Слайд 9. Обговоріть, що в цих рекламних повідомленнях привертає

увагу і чому. Що спонукає до дії? Якими були б ваші думки та

дії, якби ви побачили такі повідомлення?

Слайд 10. Які з рекламних повідомлень можуть нашкодити здоров’ю,

безпеці та добробуту людини?

Слайд 11. Гімнастика для очей.

Слайд 12. Прочитай історію про твоїх однолітків.

Слайд 13. Обговори з однокласниками та однокласницями.

Слайд 14. Словникова робота.

Слайд 15. Знайома Антона Світлана працює в рекламній агенції. Хлопчик

попросив її пояснити, що таке реклама. Світлана запропонувала

Антонові виконати завдання: доповнити речення, обравши слова з довідки. Виконай це завдання і ти.

Слайд 16-17. Які є види реклами?

Слайд 18-20. Орест провів опитування споживачів і дізнався про найпоширеніші рекламні “гачки”, які спонукають їх до покупки. Обговоріть ці прийоми. Чи траплялися вам такі “гачки”? Наскільки часто ви їх помічаєте?

Слайд 21. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 22. Які бувають види реклами.

Слайд 23. У парах складіть правила, як не потрапити на рекламні “гачки”.

Слайд 24. Шестикласники й шестикласниці пішли на екскурсію в рекламну агенцію і дізналися, які існують вимоги до реклами. Повернувшись, вони склали ось таку пам’ятку. Прочитайте і обговоріть, чому її необхідно дотримуватися.

Підсумок

Слайд 25. Учні й учениці вирішили створити соціальну рекламу. Вони проаналізували зразки, створені професійними рекламістами. Обговоріть, які проблеми та ситуації висвітлено у відеороликах. Як ця реклама може вплинути на думки та дії людей?

Слайд 26. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 27. Метод “Капелюшки де Боно”

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні