Каталог матеріалів

Урок №15 для 4 класу з інформатики за М. Корнієнко - Інструктаж з БЖД. Моделювання. Інформаційні моделі. Створення інформаційної (схема) та

«___»__________ 20___ року

Урок №15. Моделювання. Інформаційні моделі. Створення інформаційної (схема) та математичної моделі для розв’язання задачі з математики

Очікувані результати: учні знають поняття «модель», «інформаційна модель», «комп’ютерна модель», «математична модель»; розуміють різницю між ними; вільно використовують у своєму мовленні ці поняття; вміють створювати ці моделі, розв’язувати математичні задачі з допомогою них.

Мета: актуалізувати знання учнів про модель; навчити розрізняти типи моделей; створювати інформаційну, комп’ютерну, математичну моделі; розв’язувати математичні задачі за допомогою математичних моделей; розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки; виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проєктор.

Хід уроку

І. Організаційний та мотиваційний етап

  • Привітання з класом

Любі діти, добрий день!

Сил, натхнення на весь день!

А ще праці і старання!

Тож вперед - всі до навчання!

  • Повторення правил техніки безпеки
  • Повідомлення теми і мети уроку

Сьогодні на уроці ми з вами:

  • з’ясуємо, що таке модель, моделювання;
  • дізнаємось про види інформаційних моделей;
  • навчимося створювати математичні моделі.
  • Інтелектуальна розминка

IІ. Актуалізація знань учнів

Демонстрація навчальних слайдів.

ІІІ. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок

Увага! Під час роботи з комп’ютером дотримуйтеся правил без­пеки та санітарно-гігієнічних норм.

ІV. Рефлексія й підсумок навчальної діяльності

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні