Каталог матеріалів

Урок №14 для 5 класу з етики за О. Мартинюк - Як відбувається спілкування. Вербальне і невербальне спілкування.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку етики за підручником Олександр Мартинюк, Ольга Гісем «Етика» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти».

 

Урок № 14. Як відбувається спілкування. Вербальне і невербальне спілкування.

Мета: розкрити учням основні аспекти спілкування, навчити їх розрізняти вербальну та невербальну комунікацію, а також розвивати навички ефективного спілкування, зокрема уважного слухання, вміння ставити запитання, виражати свої думки та дотримуватися ввічливості; стимулювання роздумів учнів про власну невербальну комунікацію, розвиток навичок саморегуляції та виявлення свідомого ставлення до неї, зокрема контроль негативних емоцій, вираження поваги та емпатії.

Очікувані результати: учні розуміють, що спілкування включає не тільки слова, а й невербальні сигнали; учні будуть знати основні види невербальної комунікації, такі як жести, міміка, тон голосу, контакт з очима, постава тіла та інші; учні зможуть розрізняти вербальну та невербальну комунікацію, розуміти їх взаємозв'язок і вплив на сприйняття повідомлення; учні набудуть навичок ефективного вербального спілкування, включаючи уважне слухання, вміння ставити запитання, виражати свої думки та дотримуватися ввічливості; учні виявлять свідоме ставлення до власної невербальної комунікації, зокрема контроль негативних емоцій, вираження поваги та емпатії.

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

 Демонстрація навчальної презентації.

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Емоційне налаштування

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Перевірка домашнього завдання. Хмаринки думок.

Слайд 5. Актуалізація опорних знань.

Слайд 6. Повідомлення теми уроку.

Слайд 7. Повідомлення мети уроку.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 8-10. Висловіть свою думку.

Слайд 11-15. Пояснення вчителя

Слайд 16. Словник.

Слайд 17. Робота з підручником.

Слайд 18. Гімнастика для очей

Слайд 19. Попрацюйте в парах.

Слайд 20-21. Робота в парах.

Слайд 22. Цікаві факти.

Слайд 23. Пояснення вчителя

Слайд 24-25. Словник.

Слайд 26. Робота з підручником.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 27. Рухлива вправа.

Слайд 28. Попрацюйте в групах.

Слайд 29. Робота в малих групах.

Слайд 30. Робота з джерелом.

Слайд 31. Робота в парах.

Слайд 32. Підготуйте виступ.

Підсумок

 Слайд 33. Запитання і завдання.

Слайд 34. Online завдання.

Слайд 35. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 36. Рефлексія «Запитання від віртуального друга».

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні