Каталог матеріалів

Урок №14 з історії України для 6 класу. О. Гісем, О. Гісем. - Природні умови та господарство Месопотамії. Міста-держави Месопотамії

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку історії України та всесвітньої історії з використанням навчального посібника «Історія України Всесвітня історія» (підручник для 6 класу) О. В. Гісем, О. О. Гісем

Урок №14. Природні умови та господарство Месопотамії. Міста-держави Месопотамії

Мета: вивчити хронологічні межі розквіту найдавніших держав Месопотамії, їхні природно – географічні умови; вміти пояснювати та застосовувати нові терміни ; описувати спосіб життя населення Дворіччя в ІІІ – ІІ тис. до н.е.; розвивати просторове уявлення про світ, уяву та пам’ять; виховувати повагу до минулого та історії людства.

Очікувані результати. Після цього уроку учні будуть: називати дати, пов’язані з темою уроку; застосовувати та пояснювати на прикладах поняття та терміни; аналізувати вплив природно-географічних умов Месопотамії на господарське життя; характеризувати господарство цивілізації Месопотамії; показувати на карті територію Месопотамії.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Вправа «Мікрофон»

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 4. Розповідь вчителя.

Слайд 5. Робота з картою

Слайд 6. Розповідь вчителя. Цікаво знати.

Слайд 7. Робота з підручником. Фронтальна бесіда.

Слайд 8. Робота з термінами і поняттями.

Слайд 9. Робота з підручником.

Слайд 10. Робота з усним історичним джерелом.

Слайд 11-12. Робота з ілюстраціями

Слайд 13. Метод «Кластер»

Слайд 14. Робота в групах.

Слайд 15. Робота в групах. Дискусія.

Слайд 16. Гімнастика для очей.

Слайд 17. Вправа «Мікрофон»

Слайд 18-19. Робота з термінами і поняттями.

Слайд 20. Робота з підручником.

Слайд 21. Розповідь вчителя. Цікаво знати.

Слайд 22. Робота з історичним джерелом.

Слайд 23. Практичне завдання.

Слайд 24. Письмове завдання

Слайд 26. Робота з візуальним джерелом.

Слайд 26. Робота в парах

Слайд 27. Вправа «Крісло автора».

Слайд 28. Online завдання

Слайд 29. Вправа «Мозковий штурм».

Слайд 30. Метод «Оберіть позицію».

Слайд 31. Творче завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 32. Фронтальне опитування.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні