Каталог матеріалів

Урок №14 для 2 класу образотворчого мистецтва за Калініченко О. В. - Основні поняття: персонажі казок очима художників

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №14. Основні поняття: персонажі казок очима художників СМ: В. Єрко «Снігова Королева»; Б. Белл «Снігова Королева»; О. Васильєв «Снігова Королева» ХТД: створення зображення Снігової Королеви (тонкий білий папір, картон); паперопластика

Мета: поглибити знання учнів про художників-ілюстраторів; вчити аналізувати картини та порівнювати різне бачення художниками одного і того ж самого образу; удосконалювати навички роботи з папером; навчати учнів складати та згинати папір, дотримуватися послідовності дій під час виготовлення Снігової Королеви; розвивати творчі здібності, дрібну моторику пальців рук, охайність; виховувати естетичний смак, уміння робити приємне людям, любов до праці.

Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, кольоровий папір, ножиці, клей.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3-6. Розгадайте ребус.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд7. Гра «Мікрофон»

Слайд8. Розповідь вчителя

Слайд9-12. Гра «З якої казки предмет».

Слайд13. А якою ви уявляєте Снігову Королеву з відомої казки? Порівняйте, як по-різному зобразили її художники.

Слайд14. Фізкультхвилинка.

Практична діяльність учнів

Слайд15. Інструктаж. Правила роботи з ножицями

Слайд16. Інструктаж. Правила роботи з клеєм

Слайд17. Пофантазуйте і створіть зображення Снігової Королеви (паперопластика).

Слайд18. Послідовність створення зображення Снігової Королеви.

Підсумок

Слайд19. Рухлива вправа

Слайд20. Продемонструйте власні вироби.

Слайд21. Виготовте рамку для своєї композиції. Подаруйте її рідним чи друзям.

Слайд22. У вільний час перегляньте мультфільм «Снігова королева».

Рефлексія

Слайд23. Рефлексія. Вправа «Відкритий мікрофон»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні