Каталог матеріалів

Урок №14 для 10-11 класу з інформатики по модулю «Комп’ютерна анімація» - Інструктаж з БЖД. Анімація руху об'єктів.

«___»__________ 20___ року

Урок №14. Анімація руху об’єктів.

Мета: вдосконалити знання та вміння учнів створювати рухому анімаційні об’єкти в растровому графічному редакторі GIMP. Забезпечити якість вивчення нового матеріалу. Формувати вміння виділяти головне, актуалізувати, конспектувати, порівнювати, зіставляти. Забезпечити диференційований підхід. Встановити зв'язки між засвоєними та новими знаннями. Формувати групи компетентностей: соціально-трудову, інформаційну, загальнокультурну, соціально-трудову, уміння вчитися.

Тип уроку: засвоєння нових знань;

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Хід уроку

І. Організаційний етап

  • Привітання з класом
  • Повідомлення теми і мети уроку

На цьому уроці ми ознайомимось із анімацією руху об’єктів в растровому графічному редакторі GIMP.

ІІ. Мотивація навчальної діяльності

ІІІ. Актуалізація опорних знань (Слайд 3)

  1. Яким чином змінюють властивості інструментів?
  2. Як створити групу шарів у середовищі GIMP?
  3. У яких форматах передбачено збереження зображень у середовищі GIMP?
  4. Як оптимізувати анімацію у GIMP?
  5. Яким чином можна переміщати шари?
  6. Як налаштувати швидкість анімації в GIMP?

Вивчення нового матеріалу

Демонстрація навчальних слайдів. Розповідь вчителя. (Слайд 4-13)

Фізкультхвилинка

VІ. Усвідомлення набутих знань та формування вмінь і навичок

Практичне завдання (Слайд 14)

Слайд 15. Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору

VIІ. Підведення підсумків уроку

  • Бесіда за питаннями (Слайд 16)
  1. Як створити напрямні?
  2. Скільки напрямних можна створити?
  3. Яким чином можна змінити властивості інструментів?
  4. У яких форматах передбачено збереження зображень у середовищі GIMP?
  5. Яким чином можна оптимізувати зображення?

VIІІ. Домашнє завдання

Опрацювати конспект.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні