Каталог матеріалів

Урок №137 для 1 класу з навчання грамоти за Н.М. Кравцовою, О.Д. Придаток - Звуки [ц], [цʹ], позначення їх буквою «це». Звуковий аналіз слів. Читання складів, слів. Мовно-логічні вправи.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________20___ року

Конспект уроку українська мова (навчання грамоти) з використанням підручника для 1 класу закладів загальної середньої освіти (У 2-х частинах) Підручник: Н.М. Кравцова, О.Д. Придаток

Урок №137. Звуки [ц], [цʹ], позначення їх буквою «це».

Мета: ознайомити дітей з буквою ц; вчити знаходити і чути звук в мовленні, виділяти і знаходити букву в звукових моделях слів, моделювати букву; називати послідовно звуки у слові, будувати його звукову модель. Розвивати фонетичний слух, аналітико-синтетичні вміння роботи зі звуком; збагачувати словниковий запас, удосконалювати мовлення учнів. Виховувати інтерес до читання, працелюбність.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 11. Гра «Упіймай звук [ц]».

Слайд 12. Гра «Буква загубилася».

Слайд 13-14. Правильно вимовляємо звуки.

Слайд 15. Знайомимося з буквою.

Слайд 16. На що схожа буква?

Слайд 17. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 18. Склади звукові схеми до слів.

Слайд 19-20. Вчимося читати.

Слайд 21. Гра «Склади слова».

Слайд 22. Гра «Утвори слово з пропущених букв».

Слайд 23. Фізкультхвилинка.

Слайд 24. Робота з підручником.

Слайд 25. Читаємо швидко.

Слайд 26. Ребус.

Слайд 27. Робота з чистомовкою.

Слайд 28. Читання скоромовки.

Слайд 29. Пригадай, з якою буквою ознайомилися на уроці.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні