Каталог матеріалів

Урок №137 для 1 класу з математики за С.О. Скворцовою - Знайомимося з одиницею вимірювання довжини «метр»

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №137. Знайомимося з одиницею вимірювання довжини «метр»

Мета: познайомити учнів з одиницею вимірювання довжини — метром; пригадати послідовність дій при вимірюванні та кресленні відрізка; розвивати логічне мислення, обчислювальні навички, пам’ять; розширювати словник математичних термінів; формувати навчально-предметну компетентність; виховувати інтерес до предмета, активність на уроці, допитливість.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд2. Подай величини в сантиметрах; дециметрах.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. 100 сантиметрів – це 1 метр.

Слайд4. Згадай одиниці лічби. Які одиниці вимірювання довжини ти знаєш?

Слайд5. Рухлива вправа.

Слайд6. Правило.

10 одиниць – це 1 десяток.

10 десятків – це 1 сотня.

10 сантиметрів – це 1 дециметр.

10 дециметрів – це 1 метр.

Слайд7-8. Назви об’єкти, довжину яких зручно вимірювати міркою1 метр.

Слайд9. Геометрична хвилинка.

Слайд10. Фізкультхвилинка.

Слайд11-16. Скільки дециметрів становить 1 метр? Скільки десятків у числі дециметрів? Подай величини в метрах.

Слайд17. Рухлива вправа.

Слайд18-23. Порівняй іменовані числа.

Слайд24-25. Розв’яжи задачу усно. Обери одну із задач і запиши її розв’язання.

Слайд26. Розв’яжи задачі.

ЗМ (закріплення матеріалу)

Підсумок

Виконання інтерактивного завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні