Каталог матеріалів

Урок №136 для 1 класу з математики за С.О. Скворцовою - Визначаємо вартість товару. Гривня (грн), копійка (к.), 1 грн = 100 к.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №136. Визначаємо вартість товару. Гривня (грн), копійка (к.), 1 грн = 100 к.

Мета: формувати уявлення про вартість товарів, формувати обчислювальні навички та вміння розв’язувати задачі. Познайомити з величиною - вартістю товарів; формувати вміння розв’язувати задачі. Розвивати варіативне та логічне мислення учнів. Прищеплювати навички культури спілкування, гостинності, здійснювати профорієнтаційну роботу.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд2. Бесіда на тему «Що я знаю про магазин?»

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Предмети, які купують, - це товари. Товари коштують грошей – мають вартість.

Слайд4-21. Знайомимось з грошима.

Слайд22. Сорока купила намисто за 20 копійок. Обведи монети, якими сорока могла заплатити за покупку.

Слайд23. Рухлива вправа.

Слайд24. Іринка зібрала гроші, щоб купити подарунок братикові. Полічи, скільки грошей в Іринки.

Слайд25. Визнач вартість яких товарів більша.?

Слайд26. 100 копійок – це 1 гривня

Слайд27. Полічи вартість кожного набору товарів.

Слайд28. Полічи, скільки грошей у дітей. У кого більше?

Слайд29. Обведи скарбничку, у якій найбільше грошей.

Слайд30. Геометрична хвилинка.

Слайд31. Фізкультхвилинка.

Слайд32. Обведи монети – копійки – жовтим олівцем, а купюри – гривні – червоним. Які інші монети та купюри ти знаєш?

Слайд33. Закінчи обчислення значень виразів порозрядно.

Слайд34. Закінчи обчислення частинами.

Слайд35. Рухлива вправа.

Слайд36. Прокоментуй кожен крок розв’язання. Порівняй два способи розв’язування. Чим вони відрізняються? Закінчи розв’язання.

Слайд37-38. Розв’яжи задачу.

ЗМ (закріплення матеріалу)

Підсумок

Виконання інтерактивного завдання.

Рефлексія