Каталог матеріалів

Урок №136 для 1 класу з математики за Н. Листопад - Числа 1 – 100. Дії з числами

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчально-методичного комплекту «Математика. 1 клас. Н. Листопад». 2023 рік.

Урок №136

Тема. Числа 1 – 100. Дії з числами.

Мета: повторити числа 1 – 100; узагальнювати навички виконувати дії з числами; удосконалити вміння розв’язувати задачі які містять два запитання, на зменшення числа та знаходження суми; повторити порівняння іменованих чисел; розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій: аналізу, синтезу, порівняння; виховувати культуру поведінки, дбайливе ставлення до часу; формувати вміння раціонально та з користю витрачати свій час.

Очікувані результати: учень/учениця знає числа 1 – 100; виконує дії з числами; удосконалює вміння розв’язувати задачі які містять два запитання, на зменшення числа та знаходження суми; порівняє іменовані числа.

Формування ключових компетентностей:

уміння вчитися: приймати мету, яку ставить вчитель; створити умови, що сприяють появі інтересу до навчальної книги — математики, бажання вчитися; контролювати й оцінювати свої результати; розвивати спостережливість, уміння порівнювати, аналізувати; розвивати критичне мислення, уміння висловлювати свою думку; самоорганізовуватися до навчальної діяльності, виконувати завдання за зразком, співпрацювати в парі, виконувати розумові операції й практичні дії;

комунікативної: розвивати мовленнєві вміння (говорити чітко, повільно, виразно, витримувати паузи);

соціальної: розвивати здатність продуктивно співпрацювати з однокласниками в парі, групі; виховувати толерантність, повагу до однокласників та членів родини;

здоров’язберігаючої: формувати основи культури здоров’я під час читання та письма, роботи з цифровими пристроями;

інформаційної: удосконалювати вміння добувати й опрацьовувати інформацію з посібника.

Обладнання: набір геометричних фігур та цифр; конструктор LEGO «Шість цеглинок», смужки «математичні штанги».

Тип уроку: комбінований урок.

Освітні галузі: математична, технологічна.

 

 

 

Хід уроку

І. Вступна частина.

Організація класу.

Слайд 1-2. Організація класу.

Слайд 3. Підготовчі вправи. Актуалізація вмінь порівнювати числа в межах 100.

Слайд 4. Підготовчі вправи. Актуалізація вмінь порівнювати числа в межах 100.

Слайд 5. Підготовчі вправи. Гра «Веселка».

Актуалізація опорних знань.

Слайд 6. Робота над загадкою.

Слайд 7. Написання чисел другого десятка.

Слайд 8. Геометрично-логічна хвилинка.

Слайд 9. Мотивація навчальної діяльності. Робота над загадкою.

Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності.

Слайд 10. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності.

Слайд 11. Гімнастика для очей.

ІІ. Основна частина.

Слайд 12-13. Настанова вчителя. Сиди правильно. Пиши правильно.

Слайд 14. Робота у посібнику. Тренуюся.

Слайд 15. Робота у посібнику. Тренуюся.

Слайд 16. Робота у посібнику. Тренуюся.

Слайд 17. Фізкультхвилинка.

IV. Закріплення вивченого. Формування вмінь і навичок.

Слайд 18. Робота у посібнику. Розвязую задачі.

Слайд 19. Робота у посібнику. Обчислюю довжину відрізка.

Слайд 20. Пальчикова гімнастика.

Слайд 21. Робота у посібнику. Міркую.

Слайд 22. Порівняння.

Слайд 23. Рухлива вправа.

Слайд 24. «Сусідні» числа.

Слайд 25. Логічне завдання.

Слайд 26. Логічне завдання.

Слайд 27. Робота з конструктором «LEGO».

Слайд 28. Online завдання.

Слайд 29. Online завдання.

ІV. Заключна частина. Рефлексія.

Слайд 30. Рефлексія «Веселка».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні