Каталог матеріалів

Урок №135 для 2 класу з математики за С.О. Скворцовою - Повторюємо вивчене

 «____»___________20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок № 135. Повторюємо вивчене.

Мета: узагальнити й систематизувати знання учнів за навчальний рік; закріпити знання табличних випадків множення та ділення; порівняти просту та складену задачі на знаходження суми, на знаходження невідомого доданка; вдосконалювати навички додавання й віднімання чисел із переходом через розряд, табличного множення та ділення; закріпити вміння знаходити невідомий компонент ділення.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 11-14. Завдання 1. Вибери варіант і встав пропущені числа.

Слайд 15-19. Завдання 2. Зістав задачі 1 і 2; задачі 3 і 4. У чому відмінність? Як ця відмінність вплине на розв'язання? Поясни розв'язування задач 1 і 2 за схемою. Розв'яжи задачі.

Слайд 20. Фізкультхвилинка

Слайд 21-22. Завдання 3. Обчисли значення виразів. Запиши результати.

Слайд 23-24. Завдання 4. Заповни таблиці.

Слайд 25. Завдання 5. Знайди значення виразів зі змінною.

Слайд 26-28. Завдання 6. Порівняй вирази.

Слайд 29-30. Завдання 7. Зафарбуй фігури з однаковими периметрами. Спробуй накреслити інший прямокутник з тим самим периметром.

Слайд 31. Рухлива вправа

Слайд 32. Завдання 1. Із числового ряду вилучи «зайве» число.

Слайд 33-36. Завдання 2. Який компонент дії змінюється? У скільки разів? Як це вплине на результат? Перевір свою відповідь обчисленням.

Слайд 37-40. Завдання 3. Розв'яжи задачі 1 і 2.

Слайд 41. Завдання 4. Знайди значення виразів, виконай перевірку.

Слайд 42. Завдання 5. Зістав записи виразів. Чим вони відрізняються? Як ця відмінність вплине на розв'язування? Обчисли.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Слайд 43. Домашні тренувальні вправи. 

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні