Каталог матеріалів

Урок №132 для 5 класу з математики за О. Істер - Розв’язування вправ і задач на множення десяткових дробів. Самостійна робота № 17

«____»___________20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок № 132. Розв’язування вправ і задач на множення десяткових дробів. Самостійна робота № 17.

Мета: закріпити вміння виконувати множення десяткових дробів та вдосконалювати навички застосування властивостей множення при розв’язуванні вправ та задач прикладного змісту; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють виконувати множення десяткових дробів використовуючи властивості множення.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5. Повторимо ключові питання теми.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 6-7. Рухлива вправа.

Слайд 8-15. Формування вмінь. Самостійна робота. Виконання задач та вправ 1-4 рівня складності.

Слайд 16. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 17. Завдання. Обчисліть значення виразу, використовуючи розподільну властивість множення:
1) 5,5 ⋅ 2,7 + 5,5 ⋅ 3,1 – 5,5 ⋅ 5,8;

2) 7,8 ⋅ 1,3 + 7,8 ⋅ 1,5 + 7,2 ⋅ 7,8.

Слайд 18. Добуток двох чисел дорівнює 7,8. Один з множників помножили на 1,6, а другий — на 2,5. Знайдіть новий добуток.

Слайд 19. Індивідуальна робота.

Учень придбав два види зошитів: за ціною 10 грн і 13 грн. Скільки всього зошитів придбав учень, якщо заплатив за них 158 грн?

 

Слайд 20. Задачі на логіку.

На площині дано 7 точок, три з яких лежать на одній прямій, а решта чотири не лежать на одній прямій і ніякі три з них не лежать на одній прямій. Скільки всього прямих можна провести через дані 7 точок?

Підсумок

Слайд 21. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 22. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 23. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні