Каталог матеріалів

Урок №131-132 для 1 класу з математики за С. Логачевською - Вправи і задачі на обчислення часу. Календар.

Нова українська школа - http://vsimppt.com/

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника за підручником «Математика. Автори: С. П. Логачевська, Т. А. Логачевська,

О. А. Комар (2018)» для 1 класу за програмою НУШ (2023-2024 н.р.)

 

Урок №131-132. Вправи і задачі на обчислення часу. Календар

Мета: ознайомити дітей із календарем; навчити порівнювати, додавати та віднімати іменовані числа, що виражені в годинах, днях; сформувати вміння розв’язувати задачі на визначення закінчення, початку та тривалості події; розвивати логічне мислення дітей, спостережливість і вміння бачити закономірності; виховувати щирість, гостинність.

Обладнання: мультимедійний комплект, конструктор LEGO.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Організація класу

Слайд 3-6. Робота над загадками

Слайд 7. Мотивація навчальної діяльності Гра «Зайві числа»

Слайд 8. Повідомлення теми та завдань уроку

Слайд 9. Робота з підручником. Календар

Слайд 10. Робота з підручником. «Зайвий» місяць

Слайд 11-12. Робота з підручником. Розв’язування задачі

Слайд 13. Робота з підручником. Усне розв’язування задачі

Слайд 14-15. Робота з підручником. Розв’язування задачі

Слайд 16. Гімнастика для очей

Слайд 17-19. Робота з підручником. Усне розв’язування задачі

Слайд 20. Робота з підручником. Календар

Слайд 21. Робота з підручником. Логічне завдання

Слайд 22. Фізкультхвилинка

Слайд 23-24. Настанова вчителя. Сиди правильно. Орієнтування в зошиті

Слайд 25-27. Робота у зошиті

Слайд 28. Пальчикова гімнастика

Слайд 29-31. Робота за віршем

Слайд 32. Рухлива вправа

Слайд 33. Робота з нумераційною таблицею

Слайд 34. Розшифровка та розгадування прикладів

Слайд 35. Рефлексія «Мікрофон»

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні