Каталог матеріалів

Урок №131-132 для 1 класу з "Я досліджую світ" за І. Грущинською - Що шкодить природі?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинська, З. Хитра, І Дробязко.

Урок №131-132. Що шкодить природі? Моя творча праця. Чим я можу допомогти землі? Робота з природним матеріалом. Виготовлення аплікації із рваного паперу «Морський пейзаж»

Мета: Формувати уявлення про причинно – наслідкові зв’язки поведінки людей і стану природи; вчити дотримувати правил поведінки в довкіллі; розвивати екологічну свідомість; сформувати уявлення про вплив сміття на здоров’я планети і людини; виховувати бажання оберігати природу, вносити свою часточку для збереження навколишнього середовища.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Пригадай.

Слайд6. Слово вчителя.

Слайд7. Поміркуй.

Слайд8. Запам’ятай.

Слайд9-11. Яку загрозу для довкілля становлять зображені об’єкти?

Слайд12. Що забруднює ґрунт?

Слайд13. Рухлива вправа.

Слайд14. Яку користь приносять довкіллю рослини?

Слайд15. Яку загрозу для довкілля становлять зображені об’єкти?

Слайд16. За світлинами розкажи, яку ще користь дарують нам ліси?

Слайд17-18. Прочитай вірш.

Слайд19. Поміркуй.

Слайд20. Фізкультхвилинка.

Слайд21. Що, на твою думку, означають ці знаки?

Слайд22-23. Поясни прислів’я.

Слайд24. Розглянь фото. Які наслідки забруднення довкілля?

Слайд25. Розкажи.

Слайд26. Познач лише ті фото, на яких люди завдають шкоди довкіллю. Що ти їм порадиш?

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд27.Інтерактивне завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні