Каталог матеріалів

Урок №130 для 1 класу з математики за С.О. Скворцовою - Досліджуємо задачі.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №130. Досліджуємо задачі.

Мета: формувати розуміння про необхідну для розв’язання задачі кількість числових даних; учити доповнювати числові дані задачі, знаходити в задачі зайві числові дані; вчити порядку роботи над задачею за пам’яткою; формувати вміння: познайомити з оберненими задачами; виконувати додавання і віднімання на основі складу числа;

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд2. Дізнайся результат виконання ланцюжка дій.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3-5. Що змінюється в парах виразів? Як ця зміна вплине на розв’язування? Знайди значення виразів.

Слайд6-11. Які числа можна вставити, щоб одержати істинні нерівності?

Слайд12. Прочитай задачу. Що в ній шукане? Перетвори вимогу задачі на запитання. Розв’яжи задачу усно.

Слайд13. Обернена задача.

Слайд14. Спробуй скласти ще одну обернену задачу.

Слайд15. Рухлива вправа.

Слайд16. Прочитай задачу. Що в ній шукане? Перетвори вимогу задачі на запитання. Розв’яжи задачу усно.

Слайд17. Обернена задача.

Слайд18. Склади ще одну обернену задачу.

Слайд19. Розв’яжи задачу.

Слайд20. Геометрична хвилинка.

Слайд21. Фізкультхвилинка.

Слайд22. Доповни умов оберненої задачі. Розв’яжи її.

Слайд23. Прочитай задачу. Перетвори вимогу задачі на запитання. Розкажи, як закінчити схему. Розв’яжи задачу.

Слайд24. Довжина харчового контейнера становить 1 дм 2 см. Яка сосиска вміститься в контейнер?

Слайд25-29. З’ясуй, що змінюється в парах виразів. Як ця зміна впливає на розв’язування? Знайди значення виразів.

Слайд30. Накресли відрізок СМ завдовжки 1 дм 5 см.

ЗМ (закріплення матеріалу)

Підсумок

Виконання інтерактивного завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні