Каталог матеріалів

Урок №13 для 4 класу з образотворчого мистецтва за О. Калініченко - Мандрівка на Кавказ. Карбування. Створення образу пташок у рельєфній композицій «Веселе курча» або «Курка з курчатками».

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №13 Мандрівка на Кавказ. Карбування. Створення образу пташок у рельєфній композицій «Веселе курча» або «Курка з курчатками»

Мета: ознайомити учнів з поняттям «карбування»; повторити поняття «рельєф», «фактура», види рельєфу; навчити створювати вироби у техніці «карбування»; розширити знання учнів про культуру країн Кавказу; формувати уміння працювати з фольгою, карбувати; розвивати естетичний смак, любов до краси, уяву, фантазію.

Обладнання: мультимедійний комплект, фольга, підручний матеріал для продавлювання фольги.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Дайте відповіді на запитання.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд4-6. Вирушаймо у подорож.

Слайд7. Розповідь вчителя.

Слайд8. Запам’ятайте!

Слайд9. Проаналізуйте, як митець передав у карбуванні рухи птахів.

Слайд10. Розгляньте приклади карбувань.

Слайд11. Фізкультхвилинка.

Практична діяльність учнів

Слайд12-13. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва.

Слайд14-15. Створи образи пташок у рельєфній композиції «Веселе курча» або «Курка з курчатками» (фольга, підручні матеріали для продавлювання фольги).

Слайд16. Послідовність виконання.

Підсумок

Слайд17. Гімнастика для очей.

Слайд18. Продемонструйте власні вироби.

Слайд19. Обговоріть.

Слайд20. Якщо матимете хвилинку…

Рефлексія

Слайд21. Рефлексія «Світлофор настрою». Перейдіть дорогу, використавши пропуск у вигляді цеглинки LEGO.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні