Каталог матеріалів

Урок №13 для 5 класу інтегрованого курсу "Довкілля" за О. Григоровичем - Людина як організована форма життя. Поняття про основні системи людини та їх значення.

«____»___________ 20___ року

 

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Довкілля» 5-6 класи (інтегрований курс) за модельною навчальною програмою (авт. Григорович О.В.)

 

Урок №13. Людина як організована форма життя. Поняття про основні системи людини та їх значення.

Мета:

навчальна: формувати поняття про людину як живий організм, показати відмінність людини від інших живих організмів; формувати уявлення про тіло людини як єдиний організм, у якому всі органи залежать один від одного; дати знання про властивості шкіри як органа, розкрити її значення для людини;

розвиваюча: формувати і розвивати ключові компетентності учнів, зокрема навчальну, соціальну, загальнокультурну, ІКТ-компетентність; розвивати логічне мислення, вміння аналізувати, порівнювати та узагальнювати, робити висновки;

виховна: продовжувати формувати уявлення про природознавство як про навчальний предмет; розвивати інтерес до вивчення природничих наук; формувати інтерес до вивчення хімії, фізики, біології; виховувати естетичне сприймання природного середовища, виховувати прагнення досліджувати навколишній світ.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3-6. Вправа «Вітання». Вчитель говорить – діти відтворюють слова рухами.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 7. Пригадайте.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 8. Робота з підручником.

Слайд 9. Підсумовуємо прочитане.

Слайд 10. Тканини, групуючись, утворюють різні частини нашого тіла — органи.

Слайд 11. Слайд 8. Робота з підручником.

Слайд 12. Об’єднайте поняття та визначення до них у логічні пари.

Слайд 13. Вправа для очей.

Слайд 14. Робота з підручником.

Слайд 15. Нервова система.

Слайд 16. Травна система.

Слайд 17. Перегляд відео.

Слайд 18. Позначте НЕПРАВИЛЬНІ твердження.

Слайд 19. Кровоносна система.

Слайд 20. Перегляд відео.

Слайд 21. Рухлива вправа.

Слайд 22. Опорно-рухова система.

Слайд 23. Перегляд відео.

Слайд 24. Робота в групах.

Слайд 25. Серед наведених ознак позначте ті, що відповідають тваринам.

Слайд 26. Дихальна система.

Слайд 27. Видільна система.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 28. Складну будову організму людини можна умовно зобразити схемою.

Слайд 29. Позначте ЗАЙВИЙ термін.

Слайд 30. Установіть відповідність між органом та системою органів, до якої він належить.

Слайд 31. Online вправа.

Слайд 32. Перевір себе.

Підсумок

Слайд 33. Коротко про головне.

Слайд 34. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 35. Рефлексія. Вправа «Відкритий мікрофон».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні