Каталог матеріалів

Урок №13 для 4 класу з дизайну і технологій за Волощенко О.В. - Конструювання моделей тваринок за власним задумом.

 «____»___________.20___ року

Конспект до уроку дизайн та технології з використанням навчального посібника «Я досліджую світ» авторів О. Волощенко, О. Козак, Г. Остапенко

Урок №13. Конструювання моделей тваринок за власним задумом.

Очікувані результати: учень працює з ручними інструментами, дотримується безпечних прийомів праці та норм санітарії; виготовляє поетапно виріб за визначеною послідовністю; дотримується послідовності виготовлення виробу з допомогою вчителя;

Мета: формування ключових та предметної проектно-технологічної компетентностей, необхідних для розв’язання життєвих проблем у взаємодії з іншими, культурного й естетичного самовираження. Виконання елементарних графічних зображень; читання інструкційних карток із зображеннями для поетапного виготовлення виробу.

Обладнання для учнів: набір конструктора LEGO.

Обладнання для вчителя: зразок готового виробу, мультимедійне обладнання.

Хід уроку

Організація класу

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Мотивація навчальної діяльності

Актуалізація опорних знань

Слайд3. Правила безпеки на уроках дизайну та технологій.

Повідомлення теми і мети уроку

Засвоєння нових знань

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4. Пригадай. Як змінюється життя тварин взимку?

Слайд5. Тварини, що впадають в сплячку.

Слайд6. Тварини, які залишаються на зиму шукають самі собі корм.

Слайд7. Шишкарі в’ють гнізда, ще й виводять пташенят. Якщо вистачає корму, то холод їм не страшний

Слайд8. Кого ще рятує ялинка?

Слайд9. Як птахи рятуються від холоду.

Слайд10. Кому не страшний мороз і холод?

Слайд11. Зайці, косулі і лосі – об’їдають кору дерев і кущів.

Слайд12. Дикі свині викопують з – під снігу жолуді і корені рослин.

Слайд13. Лисиці полюють на мишей і зайців.

Слайд14. Вовки полюють на лосів та косуль.

Слайд15. Які свійські тварини є в тебе дома? Як ви за ними доглядаєте? Чим їх годуєте?

Слайд16. Обери того, кого ялинка рятує взимку.

Слайд17. Де зимує ведмідь?

Слайд18. Обери звірів, які взимку впадають в сплячку.

Слайд19. У кожного з вас є три цеглики LEGO. Якщо тварина спить взимку – піднімаєте зелену цеглинку. Якщо відлітає в теплі краї – червоного. Синього – якщо тварина зимує в нас.

Слайд20. Фізкультхвилинка.

Практична діяльність учнів

Слайд21. Творча робота учнів

Демонстрація виробів

Слайд22. Виставка робіт (фотосесія).

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні