Каталог матеріалів

Урок №13 музичного мистецтва для 6 класу за Л. Кондратовою - Характер театральних образів

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Г. Кондратова»

Урок №13. Характер театральних образів

Сприймання: увертюра до опери С. Гулака-Артемовського «Запорожець за Дунаєм» (у виконанні симфонічного оркестру), Ю. Шевченко. Сюїта з балету «Запорожець за Дунаєм» (у виконанні симфонічного оркестру).

Розучування: «Selfie-party» (слова Г. Британ, К. Сюсько; музика М. Берези)

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Пригадайте.

Слайд4-5. Слово вчителя

Слайд6. Розгляньте схему. Вкажіть, які з цих жанрів вам відомі.

Слайд7. Слово вчителя

Слайд8. Запам’ятайте.

Слайд9-13. Слово вчителя

Слайд14. Послухайте: Увертюра до опери С. Гулака-Артемовського «Запорожець за Дунаєм» (у виконанні симфонічного оркестру).

Слайд15. Обговоріть.

Слайд16. Дізнайтеся більше про першу українську оперу та її автора, використовуючи ґаджети.

Слайд17. Слово вчителя

Слайд18. Послухайте: Ю. Шевченко. Сюїта з балету «Запорожець за Дунаєм» (у виконанні симфонічного оркестру).

Слайд19. Обговоріть.

Слайд20. Гімнастика для очей

Слайд21. Слово вчителя

Слайд22. Прослухайте пісню «Selfie-party» (cлова Г. Британ, К. Сюсько; музика М. Берези).

Слайд23-24. Розучуємо пісню «Selfie-party».

Слайд25. Виконуємо пісню «Selfie-party».

Слайд26. Об’єднайтесь у дві групи: одна створюватиме пульсацію ритму пісні в розмірі 4/4 на маракасах, а інша — селфі під час виконання. Потім поміняйтесь ролями.

Слайд27. Гра «Театр пантоміми»

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд28. Підсумовуємо вивчене.

Підсумок

Слайд29. На дозвіллі …

Рефлексія

Слайд30. Рефлексія «Запитання від віртуального друга»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні